Imprezy Tuningowe Patronat, Relacje, Pokazy

249

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Imprezy Tuningowe Patronat, Relacje, Pokazy

Imprezy Tuningowe Patronat, Relacje, Pokazy

Jeśli organizujesz imprezę tuningową, zlot miłośników aut jednej lub wielu marek napisz do nas na kontakt@bezpiecznapodroz.org. Pomożemy Ci w nagłośnieniu imprezy, będziemy partnerem, nasz nowy pomysł to hasło „przez tuning do bezpieczeństwa”. Chcemy pokazać że imprezy tunungowe mogą być bezpieczne, że tuning bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo. Będziemy propagować, pokazywać i wspierać tych organizatorów którzy dbają o bezpieczeństwo. Na koniec lata z Waszą pomocą zorganizujemy ogólnopolski zlot i konferencję tuningową z Wami w roli głównej. Chcemy zrobić to tak jak robi się w innych krajach. Imprezy Tuningowe Patronat, Relacje, Pokazy.

Imprezy Tuningowe Patronat, Relacje, Pokazy

Wybierzemy miss tuningu ale też i najładniejsze auta w kilku kategoriach, zrobimy też zawody związane z bezpieczeństwem jak najszybszy przejazd slalomu oraz najkrótsza droga hamowania. Pokażemy też najbardziej odlotowe diesle, bo diesle są powszechne ale jakby trochę pomijane przy tuningu. Zobaczcie próbki tuningu diesli.

https://youtu.be/A6TRpTtyr5E

Wyślij nam film, pokaż swoje auto i jeśli masz to dziewczynę też.

czekamy na kontakt pod kontakt@bezpiecznapodroz.org

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia