anuluj mandat sąd jest po twojej stronie

43

anuluj mandat sąd jest po twojej stronie

Stało się. Zatrzymali, wylegitymowali i jeszcze chcą wlepić mandat – całkiem niesłusznie. Nie ma zgody, ale jest sakramentalne: można odmówić przyjęcia mandatu. Wielu kierowców  w takim momencie ogarnia przerażenie i wizja sądu podpowiada im w odruchu paniki przyjęcie mandatu, który wcale niekoniecznie musi być uzasadniony. Jak przekonuje portal anuluj mandat sąd jest po twojej stronie.

anuluj mandat sąd jest po twojej stronie

Nie jet tak strasznie. Po pierwsze odmowa przyjęcia mandatu nie musi oznaczać procesu sądowego, po drugie jak już dojdzie do rozprawy to coraz częściej oznacza szybko zbliżający się happy end. Tomasz Parol z portalu anuluj-mandat.pl w cotygodniowej porannej audycji krzepił i uspokajał skołatane nerwy kierowców. Mandaty przyznane z fotoradarów czy odcinkowych pomiarów w ogóle nie stanowią problemu – nie muszą się nawet kończyć w sądzie, a inne sprawy. No cóż, wystarczy posłuchać statystyk, jak z roku na rok rośnie liczba wygranych procesów.  Należy jedynie przestrzegać kilku zasad takich jak regularne sprawdzanie skrzynki pocztowej. No i parkować zgodnie z przepisami zwłaszcza tam, gdzie Straż Miejska ma lokalne sądowe układy…

anuluj mandat sąd jest po twojeej stronie

Posłuchajcie o współczesnych sądach i sprawach o wykroczenia drogowe. Od czasów kolegiów zmieniło się sporo, od sądów grodzkich też. Warto wiedzieć i poczuć się bezpieczniej.

anuluj mandat sąd jest po twojej stronie cz1

anuluj mandat sąd jest po twojej stronie cz2

z Tomkiem Parolem o sądach cz1

z Tomkiem parolem o sądach cz2