anuluj mandat sąd jest po twojej stronie

249

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat sąd jest po twojej stronie

Stało się. Zatrzymali, wylegitymowali i jeszcze chcą wlepić mandat – całkiem niesłusznie. Nie ma zgody, ale jest sakramentalne: można odmówić przyjęcia mandatu. Wielu kierowców  w takim momencie ogarnia przerażenie i wizja sądu podpowiada im w odruchu paniki przyjęcie mandatu, który wcale niekoniecznie musi być uzasadniony. Jak przekonuje portal anuluj mandat sąd jest po twojej stronie.

anuluj mandat sąd jest po twojej stronie

Nie jet tak strasznie. Po pierwsze odmowa przyjęcia mandatu nie musi oznaczać procesu sądowego, po drugie jak już dojdzie do rozprawy to coraz częściej oznacza szybko zbliżający się happy end. Tomasz Parol z portalu anuluj-mandat.pl w cotygodniowej porannej audycji krzepił i uspokajał skołatane nerwy kierowców. Mandaty przyznane z fotoradarów czy odcinkowych pomiarów w ogóle nie stanowią problemu – nie muszą się nawet kończyć w sądzie, a inne sprawy. No cóż, wystarczy posłuchać statystyk, jak z roku na rok rośnie liczba wygranych procesów.  Należy jedynie przestrzegać kilku zasad takich jak regularne sprawdzanie skrzynki pocztowej. No i parkować zgodnie z przepisami zwłaszcza tam, gdzie Straż Miejska ma lokalne sądowe układy…

anuluj mandat sąd jest po twojeej stronie

Posłuchajcie o współczesnych sądach i sprawach o wykroczenia drogowe. Od czasów kolegiów zmieniło się sporo, od sądów grodzkich też. Warto wiedzieć i poczuć się bezpieczniej.

anuluj mandat sąd jest po twojej stronie cz1

anuluj mandat sąd jest po twojej stronie cz2

z Tomkiem Parolem o sądach cz1

z Tomkiem parolem o sądach cz2

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia