Moto Gwiazdy Ombre i Fiat Seichento

0
22

Moto Gwiazdy Ombre i Fiat Seichento

Moto Gwiazdy Ombre i Fiat Seichento
Moto Gwiazda Ombre

Naszym motoryzacyjnym gościem był Marcin “Ombre “Niewiadomski z zespołu BQLL który opowiedział nam o pierwszym samochodzie , jak wyglądają trasy zespołu oraz co go najbardziej denerwuje na polskich drogach .

Moto Gwiazdy Ombre i Fiat Seichento – bio zespołu

Zespół B-QLL powstał 14.02.2010r. z inicjatywy Marcina Niewiadomskiego ”OMBRE” . Na początek postanowił odświeżyć Hit lat 90 tych „Baby go” którego z resztą Marcin Niewiadomski jest współautorem. Odświeżenie tego utworu okazało się strzałem w dziesiątkę!

Rok później powstał kolejny przebój „UoUoU” ale i tak wszyscy czekali na Mega HIT „BUNGA BUNGA” Do dziś ten przebój podbija wszystkie listy przebojów jak i jest rozchwytywany przez wielką rzeszę DJ-ów w Polsce, Niemczech i nie tylko. Utwór ukazał się na składance DMC Poland oraz w postaci singla . Został nakręcony do tego utworu również teledysk. Formacja B-QLL składa się z dwóch głównych postaci czyli Marcina Niewiadomskiego „OMBRE” oraz Jacka Muszyńskiego „ JACO” .Obydwaj Panowie przez dłuższy czas tworzyli wizerunek sceniczny Grupy D-BOMB, który do tych czas zapadł w pamięci fanów tej że grupy.

Podsumowując ten krótki opis można stwierdzić, że Panowie mają pełne ręce roboty i dużo sukcesów w tak krótkim czasie… A to dopiero początek !

Dużo koncertujecie, dużo jeździsz, jakim jesteś kierowcą?

Jeżeli chodzi o to jak ja jeżdżę to jeżdżę na pewno szybko i jestem jedyną osobą w zespole która tak naprawdę siedzi za tą tzw. fajerką i jeżeli przemieszczamy się z punktu a do punktu b to ja tozrobie najszybciej.

Wygrywasz milion dolarów, jaki samochód kupujesz?

Milion dolarów – trochę mało, ale samochód to ja ostatnio rozglądam się za takimi ”wariatami” takimi autami które maja naprawdę duże osiągi, ale myślę że byłoby to jakieś sportowe auto, lubie niemieckie marki więc mogłoby to być jakieś Porsche.

I tu polecamy wysłuchanie naszego wywiadu z Ombre  gdzie dowiecie się wiele ciekawych informacji motoryzacyjnych

Moto Gwiazdy Ombre i Fiat Seichento – wywiad