Hyundai i30 rozpoczyna nowy rok w nowej generacji

315

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai i30

Rozpoczęła się produkcja modelu Hyundai i30 w fabryce zlokalizowanej w czeskich Nosovicach – będzie to model typowo europejski.

Hyundai i30
Hyundai i30 – produkcja

Hyundai i30 Nowej Generacji to jeden z ważniejszych modeli marki w Europie. Nowoczesna fabryka marki Hyundai zlokalizowana w czeskich Nosovicach rozpoczęła produkcję popularnego modelu i30 Nowej Generacji. Prawdziwie europejski samochód, który został także zaprojektowany i opracowany w niemieckim centrum R&D Hyundaia. ”Jest rezultatem stałego inwestowania Hyundaia w rozwój infrastruktury, a tym samym umacniania swojej obecności na starym kontynencie”. – powiedział Thomas Schmid, Dyrektor Operacyjny Hyundai Motor Europe.

Hyundai i30
producja

Hyundai i30 w nowej generacji

Marka charakteryzuje się przede wszystkim swoim atrakcyjnym designem. Wiele klientów bierze właśnie ten aspekt za jeden z najważniejszych przy wyborze samochodu, dlatego też Hyundai Nowej Generacji nie zawodzi i prezentuje się pięknie z nowym kaskadowym grillem i wyrazistymi liniami.

Hyundai i30
i30 – nowa generacja

Hyundai i30 i jego wygląd

Oczywiście, jako że wygląd to nie wszystko, marka wychodzi na wprost oczekiwaniom klientów i oferuje najnowocześniejsze systemy i rozwiązania technologiczne poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy tj. system autonomicznego hamowania (AEB), inteligentny tempomat (SCC), system trzymywania pasa ruchu (LKAS) oraz system monitorowania martwego pola (BSD). Dodatkowo wzbogacono system łączności ze smartfonem poprzez zastosowanie funkcji Apple CarPlay, Android Auto, a także możliwości bezprzewodowego ładowania telefonu komórkowego.

Hyundai i30
i30 – nowa generacja

i30 z jakim silnikiem?

I30 dostępny będzie w czterech wersjach jednostek napędowych – dieslu o poj. 1.6l (w trzech wariantach mocy), oraz trzech silnikach benzynowych. Hyundai zastosuje również po raz pierwszy nowy silnik 1.4l T-GDI generujący 140 KM.

 

Test Hyundai Tucson CRDI automat 141KM – przeczytaj!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia