anuluj mandat wykroczenie którego nie ma

249

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat wykroczenie którego nie ma

Jak to możliwe, żeby ktoś próbował ukarać kogoś za coś co nie istnieje? Ano okazuje się, że są pewne okoliczności w których taka dość absurdalna sytuacja występuje. Do wypełnienia definicji wykroczenia potrzebne są bardzo określone warunki. Istnieją cztery filary, bez których nie powinno być mowy o jakichkolwiek próbach ukarania. anuluj mandat wykroczenie – ta audycja udowodni wam, że wszystko stoi na głowie i jednak próby są i to często i gęsto!

anuluj mandat wykroczenie którego nie ma
Tomasz Parol w studiu Hobby

Tomasz Parol z portalu anuluj-mandat.pl z zaciekawieniem tropi absurdy i bezsensy wymierzone w zwykłego obywatela – kierowcę. W porannej audycji w radiu Hobby opowiadał wyczerpująco o przypadkach prób karania za wykroczenia, które nie miały miejsca. Po prostu zdarzenia te nie wyczerpują podstawowej definicji wykroczenia! Posłuchajcie dobrze bo warto wiedzieć jak próbuje się nabijać w butelkę użytkowników dróg.

anuluj mandat wykroczenie którego nie ma

Tomek Parol o tym czego nie ma

Tomek Parol o tym co nie istnieje

Tomek Parol o próbach stworzenia czegoś z niczego

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia