Moto Gwiazdy Marcus P i samochody

318

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto Gwiazdy Marcus P i samochody

MARKUS P – muzyk, wokalista, show’man, pochodzący ze Szczecina, ostatnie 17 lat zamieszkały w Chicago. Lider formacji Markus P.  Swoją karierę medialna zapoczątkował 8 lat temu w regionalnej amerykańskiej telewizji, prowadząc swój autorski program VIP Chicago, gdzie  przeprowadzał wywiady z gwiazdami polskich scen. Uważany jest za znakomitego i entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się pianistę i wokalistę. Lider formacji MARKUS P grywał i śpiewał w amerykańskich piano bars, lider zespołu gospel w amerykańskim kościele protestanckim, często występował jako muzyk sesyjny z artystami przyjezdnymi z Europy.  Jest kompozytorem wielu tanecznych hitów: „Obudź się”, „Hula Ula”, „Kici Kici miał”, „Bawimy się”, „Tu jest” (Boys) i inne. Muzyka jest jego pasją, której oddał całe swoje serce.

 

Moto Gwiazdy Marcus P i samochody – wywiad

Ukochane samochody – macie takie?

Ciężko to powiedzieć bo na dobrą sprawę ja zawsze byłem pasjonatem samochodów tylno napędowych nie będę tutaj marek zdradzał ale „pofruwać” bokiem jest fajnie. Ja zdecydowanie stawiałem zawsze na wygodę niż na jakieś rajdy. Zawsze dla mnie liczyły się samochody bardzo komfortowe i wygodne czyli jak to się mówi SUV z napędem 4×4.

Jeśli coś się zepsuje zaglądacie pod maskę czy od razu mechanik?

To jest różnie czasami wydzwaniamy po znajomych albo kontaktujemy się z moim tatą czy też rodzeństwem Markusa ale staramy się dawać sobie radę po trasie bo to jednak. A ja zdecydowanie nie i wcale się tego nie wstydzę. Sprzedawałem samochód w zeszłym roku w Stanach którym jeździłem przez 4 lata dopiero na sam koniec dowiedziałem się ile ma koni mechanicznych i ile spala. Takie rzeczy mnie nie interesowały może dlatego, że to jest trochę inny wymiar. W Stanach po prostu lejesz paliwo i jeździsz. Tam nie ma czegoś takiego, że jest na ropę, nie ma w ogóle samochodów z manualną skrzynią biegów.

Powiedz coś więcej odnośnie amerykańskiej motoryzacji

W stanach jest dużo szybkich samochodów ale niestety nie ma tzw. Highway ale niestety nie ma autostrad z no speed limit czyli bez ograniczenia. Wszędzie są te ograniczenia nie pamiętam czy 90 czy 100 mil/h możesz najwięcej jechać, i zawsze dziwiło mnie dlaczego produkowane są samochody które na liczniku mają 250km/h a nie ma autostrad na których mógł byś rozwinąć więcej niż 200km/h czy 180km/h. to zawsze był dla mnie taki paradoks śmieszny motoryzacyjny.

I tu polecamy wysłuchanie naszego wywiadu z Marcusem  gdzie dowiecie się wiele ciekawych informacji a także jak wygląda spotkanie z amerykańską policją

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia