Nowy Ford Fiesta zaawansowany technologicznie

666

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowy Ford Fiesta

Nowy Ford Fiesta zaprezentował 4 wersje nowej generacji – stylowy Titanium, ST-Line, luksusowy Vignale oraz crossover Active.

Nowy Ford Fiesta występować będzie w wariancie 3- i 5- drzwiowym. Z zewnątrz model zmienił wygląd nadwozia na bardziej wyrazisty i nowoczesny. Wybrzuszoną maskę zastąpił mocniejszy, szerszy grill, który idealnie komponuje się z nowymi, smukłymi lampami. Jeśli chodzi o wnętrze – na pierwszy rzut oka widać, że kabina jest dużo bardziej przestronniejsza (we wszystkich wersjach) -„Wnętrze Fiesty jest rewolucyjne pod względem designu i jego realizacji. Każde wnętrze wizualnie wzmacnia i podkreśla wyrazistą odmienność różnych osobowości w palecie modelowej. Nowe wzory to dla klientów jakość materiałów, wykonanie i technologia, a także okazja do indywidualizacji, które pozwolą na osobisty wyraz.” Oprócz kokpitu dopasowanego idealnie do kierowcy, wnętrze zostało znacznie uproszczone stwarzając tym samym wygodę korzystania – niemal o połowę zredukowano liczbę przycisków i przełączników na konsoli centralnej, a wiele z nich przeniesiono do 8-calowego ekranu dotykowego.

Nowy Ford Fiesta

Nowy Ford Fiesta w nowej generacji jest najbardziej zaawansowanym pod względem technologicznym autem w segmencie małych samochodów.

Ford Fiesta została wyposażone w najnowocześniejsze systemy i technologie poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy. Posiada ona 2 kamery, 3 radary i 12 czujników ultradźwiękowych. (obejmuje zasięg 360° i 130m terenu przed i za samochodem). Auto posiada m.in. system Pre-Collision Assist z rozpoznawaniem pieszych, aktywny system parkowania, system rozpoznawania znaków drogowych oraz automatyczną regulację zasięgu lamp głównych. Oprócz tego auto posiada system łączności multimedialnej SYNC 3, który pozwala na sterowanie radiem, nawigacją oraz smartfonami za pomocą mowy.  Model ten posiada także wysokiej jakości system audio – B&O PLAY SOUND SYSTEM z głośnikami rozplanowanymi specjalnie dla każdego modelu.

Nowy Ford FiestaNowy Ford Fiesta

Nowy Ford Fiesta nowej generacji – jakie będą dostępne warianty.

Przechodząc do serca Fiesty, dostępne będą 2 jednostki napędowe: silnik benzynowy 1.0 EcoBoost (140KM) oraz silnik wysokoprężny(turbodiesel) 1.5 TDC (120KM). Silniki wspierane są przez nową, 6-stopniową przekładnią.

 

Przeczytaj: Test Ford Edge Twin Turbo jest DUŻY

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia