Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117 KM

282

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117 KM

Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117KM

Mitsubishi znane jest podobnie jak Subaru z napędów 4×4, wieloletnie doświadczenia w startach w rajdach WRC oraz w rajdach terenowych pozwoliły zebrać doświadczenie. Dziesięć tytułów mistrzowskich w rajdzie Dakar mówi samo za siebie, tak więc moda na samochody podniesione, na crossovery i SUVy jest dla Mitsubishi wymarzonym tematem. Ale o ironio ASX który sprzedaje się świetnie, najlepiej sprzedaje się z napędem 2WD!!!. Tak, na szczęście ASX ma sukces i odpowiada za więcej jak 3 część sprzedaży marki. Bezpieczny zakup Mitsubishi ASX 117 KM odpowie czy warto go kupić.

Okazuje się że większość ASXów jest wybierana bez napędu 4×4 więc okazało się że inne walory zadecydowały o jego wyborze. Trochę szkoda bo Mitsubishi jest liderem 4×4 więc góruje nad konkurencją pod tym względem. Na 2017 rok firma postanowiła wprowadzić nowy model ASXa, przyjrzeliśmy się zmianom i niestety nie odkryliśmy rewolucji. Ograniczono to jedynie do kosmetyki wizualnej, większego wyświetlacza w panelu centralnym i małej modernizacji gamy silników. Producent podszedł do zmian zachowawczo uznając że skoro sprzedaż idzie dobrze to wystarczy to zrobić bardzo łagodnie. Czy to dobre podejście? posłuchajcie.

Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117 KM

Nowy przód, bo tu zmiany są najbardziej widoczne wygląda bardziej luksusowo, czy przypadnie do gustu? pewnie tak, nam też się podoba ale wolelibyśmy głębszą ingerencję w zespół napędowy. Oczywiście to rodziłoby ryzyko awarii wieku dziecięcego a ASX słynie z bezusterkowości, dylemat jest duży.

Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117 KM 1

Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117 KM 2

Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117 KM 3

Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117 KM 4

Bezpieczny Zakup Mitsubishi ASX 117 KM 5

Test Mitsubishi Pajero Adventure DI-D AT czyli poznaj prawdziwie terenowe Mitsubishi z napędem 4×4

O wszystkim opowiadają jak zwykle nasi eksperci.

Bezpieczny Zakup Auta Suzuki Vitara Boosterjet
prowadzący: Marek Suwara i Patryk Osowiecki

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia