Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak – pick up XXL

664

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak

Podczas gdy w USA Ford Ranger jest jednym z najmniejszych pick-up’ów w rodzinie Forda w Polsce jest największym tego typu autem na rynku. Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak uświadamia nam perspektywę postrzegania europejczyków i amerykanów standardu auta i jego gabarytów. Zdziwiło nas parę rzeczy takich jak tylne zawieszenie, w Europie nie do pomyślenia są resory piórowe a tu proszę. Dzięki nim jego ładowność sięga tony ale nie to jest zaskakujące, ten samochód na drodze zachowuje się normalnie. Czemu to piszę? Bo piewcy komplikacji zawieszenia nowoczesnego wyśmiewali własności jezdne z piórami.

Okazuje się że to marketingowcy wraz z księgowymi wymuszają na nas coraz to wyższe ceny pod płaszczykiem nowoczesności. Takie zawieszenie przeżyje całe auto a już na pewno europejskie dziwolągi/pick-up’y udające auta dla prawdziwych facetów. No chyba że standard faceta się zmienił… Natomiast to co nas zaskoczyło to dobre wykonanie zarówno na zewnątrz jak i w środku. Nie zostało potraktowane po macoszemu bo to ciężarówka, standard jaki jest pasuje do dobrego auta osobowego. Auto jest wielkie i ma ogromny silnik ze skrzynią automatyczną-hydrokinetyczną czyli tradycyjną. Zestaw niezawodny.

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak

To co nas rozczarowało to światła, takie fajne auto a lampki z przodu i to główne na żarówki są!!!!!!!! bez sensu!!!!

Ale co tam, to auto jeździ w terenie jak najlepsza terenówka, ba, nawet lepiej bo tam gdzie Pajero nam się kopało ten nawet nie wymagał włączenia reduktora czy blokady, dobre nie??

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak 1

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak 2

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak 3

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak 4

obejrzyj krótki test 4×4

To był pożegnalny odcinek naszych współprowadzących, Marka Suwary i Patryka Osowieckiego, niestety obowiązki zawodowe zmusiły ich do rezygnacji z projektu. Bardzo dziękujemy za dobrą współpracę.

Bezpieczny Zakup Auta Suzuki Vitara Boosterjet
prowadzący: Marek Suwara i Patryk Osowiecki

przeczytajcie też o kontrpick-up’ie bezpieczny zakup Nissan Navara np300 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia