Jak zachować się podczas kontroli prędkości czyli MAMY CIĘ!!! cz1

357

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jak zachować się podczas kontroli prędkości czyli?

Odwieczne reakcje jakie towarzyszą nam podczas kontroli drogowej to niezrozumiały strach, obawa przed czymś bliżej niesprecyzowanym. 45 lat komunizmu i panoszenia się milicji i sb w naszym kraju pozostawiły piętno w narodzie i nie chodzi jedynie o postawę samych obywateli w tym przypadku kierowców. Porady jak zachować się podczas kontroli prędkości. Z jednej strony to zachowanie kierowców a raczej i strach w konfrontacji z Policją a z drugiej postawa samej Policji. Kierowcy starszej daty pamiętają że milicjant mógł wszystko i był panem sytuacji, jeśli twierdził że jechaliśmy za szybko to było to święte i bezdyskusyjne o on był władzą.

Jak zachować się podczas kontroli prędkości czyli Policja to władza?

Policja to nie władza, stróżom prawa popieprzyło się rozumienie prawa, oni są właśnie stróżami prawa a nie prawem, ONI NIE STANOWIĄ PRAWA!!! Niestety w 1989 roku kiedy upadł komunizm znienawidzona milicja zmieniła szyld i stała się POLICJĄ i niestety nic więcej się nie stało. Do dziś niektóre przepisy prawa drogowego są z czasów komuny a sami funkcjonariusze nigdy nie zostali zweryfikowani i nie zmieniono systemu szkoleń. To jest właśnie powodem że oni czują się w większości przypadków PANAMI sytuacji bo wydaje im się że są władzą.

Jak zachować się podczas kontroli prędkości
milicjant w trakcie kontroli ON BYŁ BOGIEM!!! był bo milicji już nie ma, są tylko milicjanci w mundurach Policji ale przed tym chroni nas Sąd

Jak zachować się podczas kontroli prędkości czyli Policja to jednak nie władza!

Funkcjonariusz musi poruszać się w granicach prawa, to my jesteśmy nieświadomi swoich praw więc to MY sobie robimy problem dlatego ONI z tego korzystają. Do dziś widzę zwłaszcza w mniejszych miasteczkach i na „zadupiach” gdzie jeszcze Policja to władza(takie powszechne przekonanie miejscowych) jak kontrola prędkości odbywa się urządzeniem typu ISKRA 1.  To urządzenie nie spełnia przepisów określonych w rozporządzeniu ministra gospodarki z 9 listopada 2007 r. w sprawie wymagań, którym powinny odpowiadać przyrządy do pomiaru prędkości w ruchu drogowym. Jest to ewidentna oznaka niestosowania się Policji do rozporządzeń prawnych czyli uzurpowanie sobie prawa do STANOWIENIA PRAWA a nie jego stosowania.

Jak zachować się podczas kontroli prędkości
ISKRA 1

Jak zachować się podczas kontroli prędkości czyli jednak prawo jest po naszej stronie.

Widząc że policjant dokonał pomiaru urządzeniem takim jak widzicie powyżej czyli ISKRA 1 dla upewnienia się możemy zadać mu pytanie o nazwę, typ i homologację urządzenia. Jego obowiązkiem jest udzielić nam takiej informacji, jeśli okaże się że jest to właśnie ISKRA 1 ze spokojem odmawiamy przyjęcia mandatu powołując się na powyższe rozporządzenie ministra gospodarki które brzmi:

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia