anuluj mandat list z GITD już nic nie znaczy

410

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat list z GITD już nic nie znaczy

Radosna nowina dla wszystkich kierowców którzy do taj pory z wielkim niepokojem mijali fotoradary! Okazuje się, że legendarna pocztówka ze zdjęciem i pozdrowieniami, która przychodziła od Generalnego Inspektoratu Transportu Drogowego znaczy już tyle co nic. Anuluj mandat list z GITD już nic nie znaczy? Wygląda na to, ze mamy do czynienia z najbardziej radosną wiadomością tej wiosny.

anuluj mandat list

Jak co tydzień, w środę o 8:00 rano odbyła się audycja Anuluj Mandat, którą poprowadzili: Paweł Kubalski i Tomasz Parol. Tomasz jest prawnikiem, specjalizującym się w prawie drogowym i mandatach, które próbuje się na różne sposoby wlepiać kierowcom. Panowie rozłożyli n czynniki pierwsze sytuację, na końcu której otrzymujemy pismo od Inspektoratu. Posłuchajcie tej rozmowy. Na pewno poprawi wam humor!

o listach z GITD cz1

o listach z GITD cz2

o listach z GITD cz3

anuluj mandat list z GITD

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia