Ford Ranger Wildtrak TDCi utopiony w morzu czyli wyprawa na Mierzeję Wiślaną po Troć

176

Ford Ranger Wildtrak TDCi utopiony w morzu a rybka na talerzu

Kochani Pensjonat 4Winds Bar jest jednym z najdalej wysuniętych miejsc Polski nad naszym pięknym Bałtykiem. Poza sezonem zwłaszcza po sztormie spacer plażą to potężna porcja jodu i może znalezione bursztyny, po co wyjeżdżać za granicę skoro prawdziwe ukojenie jest tu. Kto lubi łososia a jadł tylko norwega jeśli spróbuje Troci w takim miejscu zakocha się bez pamięci, ja tak kiedyś uczyniłem i teraz jeżdżę kilka razy w roku na weekend na rybkę. Jest tak delikatna i mięsista że można ją jeść jedynie saute czyli w sosie własnym na gorrrrącym oleju. Świeżutka prosto z morza, wiecie kiedy był wasz łosoś norweski złowiony zanim dojechał do talerza? brrrrr!!!

…no dobra, jesteśmy na miejscu i zaraz Pan Karol się nami zajmie. Zastanawialiśmy się nad łososiem bałtyckim ale okazało się że troć zwana pstrągołososiem jest daleko szlachetniejszym wyborem. Ma blado pomarańczowe mięso z mniejszym odcieniem szarego jak w łososiu, oczywiście nie jest sztucznie barwiona karotenem. Niestety dyletanci wybierają norwega bo jest taki ładnie pomarańczowy a troć nijaka, otóż natura nie ma potrzeby barwienia mięsa ryb bo i tak tego nie widać. Jest to sztuczny zabieg, oszustwo na gigantyczną skalę ale jak widać działa.

Ford Ranger Wildtrak TDCi utopiony w morzu czyli jak bardzo piękny może być wypad nad morze

Nic tak nie daje szczęścia jak nawet jednodniowy wypad nad morze na rybkę, cisza, spokój i ukojenie. Prawdziwa rybka z morza to samo zdrowie, naturalne witaminy i bomba kwasów omega 3. Jeśli macie swoje opowieści z ciekawych miejsc na weekend to piszcie na kontakt@bezpiecznapodroz.org najlepsze teksty opublikujemy. Chcemy nawiązać współpracę z właścicielami takich pensjonatów jak Pan Karol w Piaskach www.fourwindsbar.pl by promować takie fajne miejsca.

dziękujemy za gościnę http://www.fourwindsbar.pl i na koniec szczęśliwy rybożerca!!!!! bezcenne

 

bardzo dziękuję za uwagę wasz rybożerca Paweł Kubalski.

wszelkie pytania na pawelkubalski@bezpiecznapodroz.org zapraszam do korespondencji.

zapraszamy do zapoznania się z testem Ford Ranger Wildtrak TDCi 4×4 3.2L

Ford Ranger Wildtrak TDCi utopiony w morzu