Ford Ranger Wildtrak TDCi utopiony w morzu czyli wyprawa na Mierzeję Wiślaną po Troć

416

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Ranger Wildtrak TDCi utopiony w morzu a rybka na talerzu

Kochani Pensjonat 4Winds Bar jest jednym z najdalej wysuniętych miejsc Polski nad naszym pięknym Bałtykiem. Poza sezonem zwłaszcza po sztormie spacer plażą to potężna porcja jodu i może znalezione bursztyny, po co wyjeżdżać za granicę skoro prawdziwe ukojenie jest tu. Kto lubi łososia a jadł tylko norwega jeśli spróbuje Troci w takim miejscu zakocha się bez pamięci, ja tak kiedyś uczyniłem i teraz jeżdżę kilka razy w roku na weekend na rybkę. Jest tak delikatna i mięsista że można ją jeść jedynie saute czyli w sosie własnym na gorrrrącym oleju. Świeżutka prosto z morza, wiecie kiedy był wasz łosoś norweski złowiony zanim dojechał do talerza? brrrrr!!!

…no dobra, jesteśmy na miejscu i zaraz Pan Karol się nami zajmie. Zastanawialiśmy się nad łososiem bałtyckim ale okazało się że troć zwana pstrągołososiem jest daleko szlachetniejszym wyborem. Ma blado pomarańczowe mięso z mniejszym odcieniem szarego jak w łososiu, oczywiście nie jest sztucznie barwiona karotenem. Niestety dyletanci wybierają norwega bo jest taki ładnie pomarańczowy a troć nijaka, otóż natura nie ma potrzeby barwienia mięsa ryb bo i tak tego nie widać. Jest to sztuczny zabieg, oszustwo na gigantyczną skalę ale jak widać działa.

Ford Ranger Wildtrak TDCi utopiony w morzu czyli jak bardzo piękny może być wypad nad morze

Nic tak nie daje szczęścia jak nawet jednodniowy wypad nad morze na rybkę, cisza, spokój i ukojenie. Prawdziwa rybka z morza to samo zdrowie, naturalne witaminy i bomba kwasów omega 3. Jeśli macie swoje opowieści z ciekawych miejsc na weekend to piszcie na kontakt@bezpiecznapodroz.org najlepsze teksty opublikujemy. Chcemy nawiązać współpracę z właścicielami takich pensjonatów jak Pan Karol w Piaskach www.fourwindsbar.pl by promować takie fajne miejsca.

dziękujemy za gościnę http://www.fourwindsbar.pl i na koniec szczęśliwy rybożerca!!!!! bezcenne

 

bardzo dziękuję za uwagę wasz rybożerca Paweł Kubalski.

wszelkie pytania na pawelkubalski@bezpiecznapodroz.org zapraszam do korespondencji.

zapraszamy do zapoznania się z testem Ford Ranger Wildtrak TDCi 4×4 3.2L

Ford Ranger Wildtrak TDCi utopiony w morzu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia