Nowy Hyundai i30 Wagon na Genewskich Targach – premiera!

1004

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai i30 Wagon

Nowy Hyundai i30 Wagon na Genewskich Targach…

Po debiucie Hyundaia i30 Nowej Generacji na salonach przyszedł czas na premierę Hyundai i30 Wagon. Marka zaprezentowała go 7 marca podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie.  Uniwersalność i elegancja – te cechy będą charakteryzować nowe auto z rodziny i30.

Hyundai i30 Wagon

“Zaprojektowany, testowany i produkowany w Europie, i30 Nowej Generacji stanowi DNA marki Hyundai w Europie. I30 został stworzony jako samochód dla każdego. To więcej niż tylko nowy model – to cała rodzina, składająca się z aut w czterech różnych wersjach nadwoziowych o unikatowych cechach, połączonych wspólnym mianownikiem, jakim jest ponadczasowy design.” – powiedział Thomas A. Schmid, dyrektor operacyjny Hyundai Motor Europe.

Hyundai i30 WagonHyundai i30 Wagon

Hyundai i30 Wagon

Ponadczasowy design i30 – teraz został wzbogacony o nową linię nadwozia, która łączy w sobie zarówno uniwersalność jak i elegancję. Według głównego projektanta Hyundai Motor Europe, Thomasa Bürkle’a udoskonalony i30 wagon „upodobnił się” do swojej rodziny i30 Nowej Generacji poprzez zastosowanie nowego, kaskadowego grillu – “Dzięki opadającej ku dołowi linii dachu i dynamicznym proporcjom, sylwetka modelu przypomina auto typu coupe. Opływowy, wyrazisty profil dodatkowo podkreślają chromowane obramowania wokół bocznych okien.” – dodał Bürkle.

Hyundai i30 Wagon

Oprócz zmodernizowania wyglądu Hyundai postarał się o zapewnienie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dotyczących bezpieczeństwa. Już w standardowym wyposażeniu możemy liczyć na obecność m.in. systemu autonomicznego hamowania, systemu kontroli poziomu uwagi kierowcy, inteligentnych świateł drogowych czy systemu utrzymywania pasa ruchu. Dodatkowo w aucie można będzie korzystać z inteligentnego tempomatu, systemu monitorowania martwego pola z asystentem pasa ruchu, systemu ostrzegania o ruchu poprzecznym oraz z funkcji SLIF, która rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości na podstawie obrazu z przedniej kamery i informacji z systemu nawigacyjnego. I30 Wagon Nowej Generacji został wyposażony także w nowoczesne funkcje z zakresu connectivity – m.in. Apple CarPlay, Android Auto i LIVE Services, system bezprzewodowego ładowania telefonów w standardzie Qi.

Hyundai i30 Wagon

Zaprojektowane i wyprodukowane w Europie auto dostępne będzie do wyboru w trzech silnikach benzynowych, w tym dwoma nowymi jednostkami napędowymi – czterocylindrowym silnikiem 1.4 T-GDI (140KM) oraz trzycylindrowym silnikiem 1.0 T-GDI (120 KM)- a także w silniku diesla 1.6l o trzech wariantach mocy.

 

Hyundai i30 Wagon na Genewskich Targach

Światowa premiera Hyundaia i30 Wagon Nowej Generacji odbyła się 7 marca na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Genewie. Polska premiera będzie miała miejsce 6 kwietnia podczas Motor Show 2017.

 

Hyundai i30 rozpoczyna nowy rok w nowej generacji – przeczytaj!

 

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia