Trzy premiery Mazdy na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych

284

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

mazdy CX-5

Aż trzy premiery Mazdy miały miejsce podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie

W Genewie trzy Premiery Mazdy ale nie tylko…, podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych można bylo podziwiać wiele premier motoryzacyjnych. Mazda  zaprezentowała europejską premierą CX-5 oraz wystąpiła z zmodernizowanymi modelami CX-3 i Mazdą 2 2017.

Premiery MazdyPremiery Mazdy

Premiery Mazdy

Nareszcie nadszedł czas na europejski debiut CX „piątki” nowej generacji. Linia nadwozia została obniżona i wydłużona,  a charakter auta w dużej mierze oddaje jego intensywna czerwień w odcieniu Soul Red Crystal. Oczywiście całość samochodu nie odbiega od filozofii marki „Jinba-Ittai”, czyli koń i jeździec. Odzwierciedleniem tego jest zastosowanie w idealnie dopracowanej, minimalistycznej kabinie. M.in. specjalnych foteli, które zapobiegają zmęczeniu oraz dodatkowej izolacji zmniejszającej hałas i wibracje. Nowością w tym aucie jest również umieszczenie wyświetlacza Head-up na szybie czołowej.

Premiery MazdyPremiery Mazdy

 

Mazda 2 oraz CX-3 z roku modelowego 2017 zostały ulepszone głównie pod względem komfortu kierowcy i pasażerów. M.in. przeprojektowana została kierownica oraz udoskonalone wyświetlacze (również wyświetlacz head-up). Modele te nadal będą wyposażone w system aktywnego bezpieczeństwa iACTIVESENSE wraz z systemem adaptacyjnych świateł drogowych oraz G-Vectoring Control.

Premiery MazdyPremiery Mazdy

Mazda 2 oraz CX-3 będą dostępne w sprzedaży już wiosną. Natomiast nowa CX-5 pojawi się już na początku lata. W dniach 9-19 można było oglądać nowe modele na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Genewie.

 

 W internecie coraz czesciej mozna przeczytac informacje o śmierci znanej osoby Fałszywe plotki o śmierci gwiazd

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia