anuluj mandat umorzenie contra wszczęcie

368

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat umorzenie contra wszczęcie

W poprzedniej audycji Tomasz Parol z portalu anuluj-mandat.pl odczytał postanowienie GITD o odrzuceniu wniosku o umorzenie postępowania, które zaczęli otrzymywać użytkownicy portalu. Jest to nowa odpowiedź Głównego Inspektoratu na wnioski o umorzenie postępowania ponieważ GITD nie ma uprawnień do jego prowadzenia. Uprawnień nie mają bo nie mogą przetwarzać danych osobowych. I co dalej? Robi się ciekawie. Anuluj mandat umorzenie contra wszczęcie rzuci nieco światła na ten tajemniczy obszar. anuluj mandat umorzenie contra

Jeśli chcecie się dowiedzieć co zrobić kiedy otrzyma się powyższe postanowienie oraz jak rozumieć tę delikatną sytuację, posłuchajcie zapisu audycji. Tomasz Parol i Paweł Kubalski w porannym spotkaniu radia Hobby rozkładają i analizują absurdy i pozorne zawiłości prawa drogowego, chroniąc kierowców przed niesłusznymi i bezprawnymi próbami wlepienia im mandatów. Tym razem spektakularny pojedynek wszczęcia z umorzeniem. Jest emocjonująco.

bezprawne zakusy GITD 1

bezprawne zakusy GITD 2

bezprawne zakusy GITD 3

anuluj mandat umorzenie contra wszczęcie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia