Bezpieczny Zakup Skoda Rapid DSG

322

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skoda Rapid TSI DSG 90KM

Bezpieczny Zakup Skoda Rapid DSG

Stary dobry znajomy w lepszej odsłonie, Skoda Rapid zwykle występuje z mechaniczną skrzynią biegów i to w dodatku o 5 przełożeniach. My zastanawiamy się czy jest sens wkładać do niej skrzynię automatyczną i to dwusprzęgłową o 7 przełożeniach. Zważywszy że nasz egzemplarz posiada nienajmocniejszy silnk bo 1.2TSI w wersji 90KM to tymbardziej 7 przełożeń pozwoli na lepszą dynamikę. Rapid nie jest takim małym samochodem, to gabaryty znane z pierwszej odsłony Octavii sprzed 20 lat.  Do tej pory był uważany za mniejszego i skromniejszego brata Octavii ale okazuje się że nie tak do końca patrząc na wyposażenie. Materiały użyte do budowy wnętrza są dobrej jakości a skrzynia DSG jest raczej synonimem wyższego standardu. Bezpieczny zakup Skoda Rapid DSG.

Okazuje się że Skoda cały czas pnie się do góry z tworzeniem standardu czego wynikiem jest systematycznie rosnąca sprzedaż oraz status lidera w naszym kraju. Niestety skutkiem ubocznym takich działań jest systematycznie wzrastająca cena samochodu. O ile kiedyś był to przedział od 35 do 50 tys w zależności od wyposażenia to teraz tak dobrze nie ma. Ceny mogą się zaczynać od 55 tys ale najwyższa wersja wyposażenia to już prawie 80tys zł a jak wrzucimy trochę dodatków to zrobi się stówka. No nie jest to już ta tania Skoda którą pamiętamy z początku produkcji pod szyldem VW. Co więc dalej? Myślę że są teraz tańsze i biedniejsze marki bo Skoda to już aspiracje do klasy średniej niższej a może i…

Bezpieczny Zakup Skoda Rapid DSG

W oczekiwaniu na nowy model Rapida rozpatrujemy w naszej audycji ten aktualny. Jedną z rzeczy które zaskakują w środku jest dobrej klasy audio i nawigacja ale to przecież VW. Panel środkowy dzieli z VW oraz z Seatem przynajmniej częściowo i to dzięki temu efektowi skali jest wysoka jakość za rozsądną cenę. Pytanie tylko czy ta cena jest jeszcze rozsądna?

Bezpieczny Zakup Skoda Rapid DSG

Bezpieczny Zakup Skoda Rapid DSG 1

Bezpieczny Zakup Skoda Rapid DSG 2

Bezpieczny Zakup Skoda Rapid DSG 3

Bezpieczny Zakup Skoda Rapid DSG 4

Skoda Rapid TSI DSG 90KM więcej informacji.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia