Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM

0
19
Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM

Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM

Moda na sportowe czterodrzwiowe coupe trwa, Elantra skorzystała na tym, jest po prostu ładna. Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM czyli co nowego w nowej Elantrze? Poza wyglądem typu grandcoupe Elantra otrzymała nowy napęd więc zasługuje na uwagę bo ma wszystkie cechy by dobrze się sprzedawać. Jak mówią statystyki auto kupujemy nie tylko dla siebie ale i dla sąsiadów czy kolegów z pracy, tu nie zawiedziemy się, linia nadwozia spełni nasze oczekiwania. Rozmawiałem testując Elantrę z różnymi również obcymi osobami zadając pytanie czy podoba im się nadwozie, prawie wszystkie odpowiedzi były pozytywne. Auto jest bardzo ładne ale jak jeździ pytali.

Tu następne atuty, silnik nowy 1600 ccm diesel na commonrailu o mocy 136KM więc dynamika świetna. Skrzynia biegów dwusprzęgłowa o siedmiu przełożeniach zapewnia silnikowi zawsze optymalne obroty do ekonomicznej pracy. Jeśli chcemy poszaleć i skorzystać z 300Nm oferowanych przez diesla skrzynia szybko zmieni biegi bez szarpnięć by pomóc w osiągnięciu 9.5s do setki. Przy 120km/h auto spala trochę powyżej 5l/100km co jak na dość dużego sedana to dobry wynik. Średnie zużycie w cyklu mieszanym dla osób z ciężką nogą do czego prowokuje napęd muszą liczyć się z 6.8l/100km. Jeśli powstrzymacie się od sportowego stylu jazdy to realne zużycie średnie będzie oscylowało wokół 5.5l/100km.

Hyundai Elantra CRDI 136KM DCT
Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM wygląda jak coupe o klasę wyższą

Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM – posłuchaj ekspertów.

Elantra poza ładnym wyglądem i dobrym zespołem napędowym ma dobrze zestrojone zawieszenie, tym autem szybka jazda jest i bezpieczna i sprawia frajdę. Niestety wszystko psuje co najmniej jeden drobny ale dla niektórych dokuczliwy detal. Tym detalem a raczej jego brakiem jest… koniecznie musicie posłuchać, oceńcie sami.

Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM 1

Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM 2

Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM 3

Bezpieczny Zakup Hyundai Elantra CRDI DCT 136KM 4

jednym z atutów auta jest znakomite wyciszenie wnętrza, posłuchaj jak przy 120km/h można swobodnie słuchać radia czy rozmawiać.

więcej o Elantrze Hyundai Elantra CRDI 136KM DCT