Premiery nowych modeli Hyundaia

171

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Premiery nowych modeli Hyundaia

Dwie premiery nowych modeli Hyundaia

Miłośnicy motoryzacji, którzy udali się na Międzynarodowe Targi w Genewie mieli okazję zobaczyć wiele debiutów samochodowych. W tym dwie premiery nowych modeli Hyundaia, czyli i30 wagon Nowej Generacji oraz koncepcyjny FE Fuel Cell, na bazie którego w przyszłym roku powstanie zasilany wodorem SUV.

Premiery nowych modeli Hyundaia

Obok i30 w wersji hatchback na salonach pojawi się teraz drugi model z rodziny i30 – wagon. Zmodernizowany model już na pierwszy rzut oka zachwyca swoim wyrazistym designem podkreśloną, a zarazem uniwersalną linią nadwozia. Idealnie komponującą się z kaskadowym grillem i lampami LED. Spójność tych elementów w połączeniu z dopracowaniem wszystkich detali tworzy bardzo elegancki charakter auta.

Premiery nowych modeli Hyundaia

Premiery nowych modeli Hyundaia – i30

I30 wagon Nowej Generacji dostępny będzie z nowymi silnikami benzynowymi – czterocylindrowym silnikiem 1.4 T-GDI generujący 140 KM oraz trzycylindrowym silnikiem 1.0 T-GDI (120KM) oraz w dieslu 1.6l (110 oraz 136 KM). Dla poprawienia bezpieczeństwa auta do stworzenia konstrukcji użyto stal o podwyższonej sztywności oraz zamontowano wielowahaczowe zawieszenie z tyłu. Co znacznie poprawia przyczepność podczas różnych manewrów i sprawia, że prowadzenie jest pewne i precyzyjne. Pełną gamę i30 będą stanowić 4 modele w różnych wersjach nadwoziowych. Jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi i30 w sportowej wersji N.

Premiery nowych modeli HyundaiaPremiery nowych modeli Hyundaia     Premiery nowych modeli HyundaiaPremiery nowych modeli Hyundaia

Premiery nowych modeli Hyundaia – ekologia

Hyundai podczas targów, oprócz swoich dotychczasowych sukcesów w zakresie samochodów ekologicznych (jako jedyny producent posiada samochody z każdym rodzajem napędu alternatywnego – hybrydowym, elektrycznym, typu plug-in, wodorowym) idzie naprzód i tworzy samochód koncepcyjny FE Fuel Cell, na bazie którego powstanie nowy „Eko SUV”.  Koncepcyjny model ma zasięg 800 km i emituje jedynie parę wodną. Marka zapowiada, że w 2020 roku gama ekologicznych samochodów będzie liczyć 14 modeli.

Zachęcam do przeczytania artykułu o:  Hyundai i30 rozpoczyna nowy rok w nowej generacji !

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia