Nissan X-Trail 4Dogs dla rodzin lubiących przygody

296

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nissan X-Trail 4Dogs
Nissan X-Trail 4Dogs

Nissan X-Trail 4Dogs dostosowuje auto pod czworonożnych przyjaciół

Nissan X-Trail 4Dogs
Nissan X-Trail 4Dogs

Nissan X-Trail 4Dogs wychodzi naprzeciw miłośnikom psów. Dla których jazda ze swoim pupilem do tej pory sprawiała wiele problemów, z pewnością będą zachwyceni rozwiązaniem jakie przygotował dla nich Nissana,który stworzył wersję X-Trail 4Dogs. Z badań wynika, że ludzie często traktują czworonogi jako członka rodziny. Aż 90% osób biorących udział w specjalnej ankiecie wyraziło chęć posiadania auta przyjaznego dla psów.

Nissan X-Trail 4Dogs

Nissan X-Trail 4Dogs – oczekiwania

Nissan spełnia oczekiwania klientów i zaprezentował koncepcyjny, rodzinny model X-Trail 4Dogs. Wyjątkowa wersja wyróżnia się tym, że bagażnik zamienił się na „gniazdko” dostosowane pod wygodę psich przyjaciół. Auto zostało wzbogacone o wysuwany prysznic z możliwością obrotu o 360 stopni, pozwalający na swobodne umycie psa. Co, jak wiemy z autopsji, często przydaje się, zwłaszcza po „brudnych” spacerach. Oczywiście, po kąpieli mamy także możliwość skorzystać z zamontowanej w samochodzie suszarki lub włączyć tryb suszenia napełniający bagażnik ciepłym powietrzem.  Dodatkowym udogodnieniem jest zastosowanie wysuwanej rampy, po której nasz pupil może bezproblemowo wejść do samochodu ( opcja korzystna szczególnie przy dużych psach).

Nissan X-Trail 4Dogs

Projektanci zadbali również o komfort kierowcy pod względem kontrolowania swojego pupila – zamontowano w tym celu innowacyjną „psią kamerę”, dzięki której zarówno właściciel jak i zwierzę mogą mieć siebie cały czas na oku ( ekran LCD znajduje się zarówno na desce rozdzielczej, jak i w bagażniku). Działa to podobnie jak niania elektroniczna, bo w każdym momencie możemy kontrolować ruchy psa, a w razie potrzeby mówić do niego poprzez łącze audio.

Nissan X-Trail 4Dogs

Całość została dopracowana w każdym calu. Psy posiadają w aucie swoje posłanie, miskę na wodę zabezpieczoną przed wylaniem oraz specjalny podajnik z jedzeniem. Bagażnik obity jest łatwą do czyszczenia skórą, z której można szybko usunąć ewentualne zabrudzenia czy psią sierść.

Nissan X-Trail 4Dogs

 

„Z badań jasno wynika, że psy są dla właścicieli ważnymi członkami ich rodzin. Troska o zaspokojenie potrzeb ulubionych zwierząt jest często równie ważna, jak dbałość o wygodę i zadowolenie dzieci. Nissan X-Trail to samochód dla rodzin lubiących przygody, a X-Trail 4Dogs jest rozwinięciem tej koncepcji”. – powiedział Ryan Gains, dyrektor marketingu ds. modelu X-Trail.

 

Zapraszam do lektury: Nissan X-Trail z nowym, większym silnikiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia