Nowości Suzuki – Relacja z Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu

237

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Panią Luizą Jakubowską, szefem prasowym Suzuki Poland, pytania zadawał Paweł Kubalski. Dowiedzieliśmy się, jakie nowości Suzuki wprowadziło w tym roku na rynek motoryzacyjny.

Nowości Suzuki – Dobrze znany nam Swift

Nowości Suzuki
Nowości Suzuki – Swift

Nowy Swift ma w sobie DNA poprzednich generacji, prezentując jednocześnie zupełnie nowy styl, lekką konstrukcję i zaawansowane technologie bezpieczeństwa. Otrzymał opracowaną w Europie stylistykę nadwozia, współgrającą z funkcjonalnym wnętrzem o sportowym charakterze oraz zwinność i pewność prowadzenia. Od 2004r, nowa stylistyka Swift’a była bardzo popularna, do teraz sprzedało się ok. 5 300 tys. sztuk tego samochodu. Nowy tegoroczny model również zapowiada się obiecująco.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie samochodu, na widok którego ludzie zawołają „WOW!” i będą chcieli zasiąść za jego kierownicą, będą chcieli wcisnąć pedał gazu – mówi Masao Kobori, główny inżynier Swifta.

Jest to małe, zwinne, typowo miejskie auto. Jego nowa odsłona, która miała premierę w marcu tego roku na targach w Genewie, została stworzona od podstaw, z nowymi silnikami. Nowa generacja była testowana na drogach europejskich, marka Suzuki stara się przypaść do gustu Europejczykom. Została zwiększona przestrzeń w samochodzie, powiększony został bagażnik (teraz 265l), można do niego zapakować większe walizki, więc auto typowo miejskie może się również sprawdzić w wyprawie weekendowej.

Nowości Suzuki – Silniki

Nowości Suzuki Coraz więcej kupujących odchodzi od silników diesla (normy dotyczące spalania, afera spalinowa), jak i benzynowych o dużych pojemnościach. Swift wychodzi temu naprzeciw. W tym roku zaprezentował stworzone od nowa silniki: 1.2 DualJet oraz 1.0 BOOSTERJET w różnych konfiguracjach.
Takie silniki znajdziemy w nowych Swift’ach, ale nie tylko

1.0 BUSTERJET to silnik turbodoładowany, 111 KM. Dzięki temu Swift będzie szybkim autem również ze względu na swoją niską masę (tylko 840kg!).

Nowości Suzuki – Wywiad

Swifty są już w sprzedaży, można je również zamówić.

Ceny startują od 47 900zł za dobrze wyposażoną wersję.

Suzuki Baleno SHVS test hybrydy SOFT – Test samochodu marki Suzuki

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia