Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport

365

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport

Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport

Legenda GTI wciąż trwa, Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport to próba odpowiedzi czy to jeszcze auto dla normalnych ludzi. Dawniej wersje GTI to były Golfy zwykłe standardowe ale o wzmocnionych silnikach i twardszym zawieszeniu. Były one jedynie o kilkanaście procent no góra 20 droższe od wersji topowej zwykłego Golfa. O ile pierwszy GTI miał 110 KM to dziś jest to dużo więcej, zgadzamy się że optycznie wiele się nie różni od zwykłego Golfa. Nie epatuje swymi możliwościami natomiast to co się dzieje pod maską to już chyba małe szaleństwo.

Jeśli najmocniejszy zwykły Glf na benzynę ma 150KM to ten ma 265KM i 350Nm momentu obrotowego, przypomnę że taki moment w przypadku silnika bez turbo jest w jednostce o pojemności ok 3.5L!!!!! Istne szaleństwo, miejskie auto z 3.5L? Tak można to przeliczyć, niestety za tym wszystkim muszą iść i większe, naprawdę skuteczniejsze hamulce i mocniejsza skrzynia biegów. Koła, opony o specjalnych parametrach, to wszystko musi kosztować więc czy ponad 150tys zł za dobrze wyposażonego Clubsporta to nie szaleństwo? Auto oczywiście daję nieprawdopodobną frajdę z jazdy więc są to wrażenia unikatowe a przy tym zadowala się ok 10litrami paliwa.

Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport

Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport

Poznajcie też opinię kobiety, nasze testy prowadzi nasza nowa koleżanka Justyna Gizowska która postara się spojrzeć na nasze testowe auta babskim okiem. Posłuchajcie co mamy do powiedzenia o nowym Golfie GTI w wersji Clubsport.

Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport 1

Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport 2

Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport 3

Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport 4

przeczytaj też moto gwiazdy Sławomir Zapała i jego Golf III o entuzjaście modelu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia