Hyundai Motor Poland z nowym Prezesem na czele

299

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai Motor Poland

Sukwon Kim nowym Prezesem Hyundai Motor Poland

Hyundai Motor Poland
Hyundai Motor Poland

15 marca oficjalnie po dwóch latach zarządzania Hyundai Motor Poland miejsce dotychczasowego Prezesa Seunga Sik Nama objął Sukwon Kim. Nowy Prezes swoją przygodę z Hyundaiem zaczął w 2002r. Stanowisko prezesa zajmował już w Hyundai Motor Slovakia przez blisko 5 lat. Teraz przyszedł czas na Polskę …

Hyundai Motor Poland – kilka słów o nowym Prezesie

Sukwon Kim odnosił spektakularne sukcesy na rynku słowackim – przyczynił się w znacznym stopniu do imponującego wzrostu sprzedaży – marka  zajęła ostatni stopień podium przeskakując tym samym 9 miejsc w ogólnym zestawieniu sprzedaży – „Bardzo się cieszę, że mogę podjąć wyzwanie związane z dalszym umacnianiem pozycji Hyundaia w Polsce. Powrót do Europy, w momencie gdy w prowadzamy do sprzedaży nowy model i30 – stanowiący DNA naszej marki na starym kontynencie, jest dla mnie bardzo ważny. Jestem pewien, że wraz z Dealerami sieci Hyundai wypracujemy kolejne sukcesy marki Hyundai w Polsce”. – mówił po objęciu stanowiska obecny Prezes Sukwon Kim.

Hyundai Motor Poland
Sukwon Kim Prezes Hyundai Motor Poland

Sukwon Kim urodził się w 1969 roku w Seulu, jest żonaty i ma dwoje dzieci. Ukończył studia na Hankuk University of Foreign Studies w Seulu. Swoją pracę w Hyundaiu rozpoczął w 2002 roku w Korei, a następnie po 6 latach został przeniesiony na stanowisko prezesa w Słowacji. Teraz swoją karierę będzie kontynuował w Polsce.

 

Zobacz Test Hyundai Tucson CRDI automat 141KM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia