Nowości Skody – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu

200

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Pan Hubert Niedzielski, specjalista do spraw komunikacji Skody, pytania zadawała Justyna Gizowska. Dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat nowości Skody, jakie modele wprowadziła w tym roku na rynek motoryzacyjny i zamierza wprowadzić.

Nowości Skody – Nowy SUV Kodiaq

Nowości skody
Nowości Skody – Kodiaq

Światowa premiera Skody Kodiaq odbyła się 1 września 2016r. w Berlinie. To pierwszy tak duży model w historii marki, opcjonalnie dostępny w wersji siedmiomiejscowej. Kodiaq jest potwierdzeniem, że Skoda wkracza do segmentu największych SUVów, w którym nie miała jeszcze swojego reprezentanta. Przy długości 4,7m mieści w kabinie do 7 osób, zachowując przy tym jeden z największych bagażników w tym segmencie aut.

Marka nieustannie dla o najwyższe standardy, jakość i bezkompromisową praktyczność, na co dzień. Uwagę klientów zwraca dobre wykończenie detali oraz użycie materiałów, dających poczucie komfortu i obcowania z wyższym standardem. Pojemny Jumbo Box między fotelami, Pakiet Komfortowego Snu, uchwyty na tablety w oparciach przednich foteli, czy możliwość szybkiego zablokowania otwartych drzwi od wewnątrz to jedne z atutów Kodiaqa. Zapotrzebowanie na ten model pokazuje liczba zamówień w przedsprzedaży, która osiągnęła próg tysiąca.

Ciekawostką jest, że 6 maja 2016 Kodiak, urokliwa miejscowość na Alasce przyjęła nazwę Kodiaq, by uświetnić oficjalne ogłoszenie nazwy zupełnie nowego SUV’a Skody! Szaleństwo.

Nowości Skody – Kolejny SUV Skody?

W okresie listopadowym Skoda planuje nam zaprezentować totalnie przemieniony model Yeti. Będzie to duże zaskoczenie dla osób znających ten model i marka wiąże z nim duże nadzieje, podobnie jak z modelem Kodiaq.

Dlaczego Skoda

– „Bo Skoda to szereg przemyślanych rozwiązań, bo Skoda to przede wszystkim przestronność wnętrza, bo to zaskakujący, krystaliczny design który widzimy tutaj na stoisku na Motor Show, bo to Kodiak, bo to Oktawia, bo to każdy z naszych modeli. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto sięgnie po tą markę znajdzie coś dla siebie.” – mówi Pan Hubert Niedzielski.

Nowości Skody – Wywiad

Nowości SsangYong – Relacja z Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu – Nowości SsangYong

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia