Nowości Mazdy – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu

224

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Panem Tomaszem Nagotem, dyrektorem marketingu Mazda Polska, pytania zadawał Paweł Kubalski. Dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat nowości Mazdy, jakie modele wprowadziła w tym roku na rynek motoryzacyjny i co zamierza.

Nowości Mazdy – Nowa Mazda CX 5

Nowa Mazda CX 5

Całkowicie nowy SUV, dopracowany design KODO. Piękno, komfort dla pasażerów i emocje dla kierowcy.  Silniki Mazdy zapewniają niespotykane osiągi i niskie zużycie paliwa. Nowa Mazda CX-5 zostanie wyposażona w benzynowe silniki SKYACTIV-G 2,0 l i 2,5 l, które zapewniają osiągi porównywalne do jednostek hybrydowych. Gamę jednostek napędowych uzupełnia cichy silnik wysokoprężny SKYACTIV-D 2,2 l o płynnej charakterystyce przyspieszenia.

W tym roku Mazda CX 5 przeskoczy poziomem Mazdę 6 wykończeniem, jakością materiałów, perfekcją spasowania, kunsztem wykonania detali poszczególnych elementów samochodu. Marka chce umieścić się pomiędzy segmentem standardowym, a premium – Progresive Premium; miejmy nadzieję już mocno w tym roku.

Nowy model CX 5 jest również bardzo bezpieczny. Wyświetlacz Head-up (Active Driving Display) przekazuje kierowcy wszystkie ważne informacje dotyczące ruchu i bezpieczeństwa, wyświetlając je na linii jego wzroku. Informacje te obejmują prędkość, wskazania systemu nawigacji, rozpoznane znaki drogowe oraz ostrzeżenia zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

Nowości Mazdy – Drive Together

Mazda MX-5 RF

Filozofia w skrócie to silna relacja pomiędzy kierowcą, a jego samochodem, zbudowana na zaufaniu i wspólnym zrozumieniu. Jak koń i jeździec. Tę filozofię nazywają „Jinba Ittai”. Samochody według marki powinny być czymś więcej niż tylko środkami transportu z punktu A do B. Mazdę kupuje się emocjonalnie, firma w reklamach nie pokazuje cen, nie używa technik reklamowych takich jak rabaty czy wyprzedaże; zachęca do przejechania się na jeździe testowej, poczucia jedności z samochodem i poznania historii marki.

Aut masowych różnych wykonawców jest dużo, marki walczą aby uzyskać najniższą cenę. Mazda nie chce przy innych „targować” się cenowo, a jakościowo, chce zostać w bliższej przyszłości marką premium. Pozostaje przy dużych pojemnościach silników, ale nie robi turbosprężarek. Odróżnia się od reszty. Coraz bardziej cenione są silniki wolno ssące, których usterkowość jest niska.

 

Nowości Mazdy – Wywiad

Nowości Skody – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu – relacja z targów

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia