Nowości Nissan – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu

239

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Panią Dorotą Pajączkowską, PR Managerem Nissan Polska, pytania zadawał Paweł Kubalski. Dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat nowości Nissan, jakie modele wprowadził w tym roku na rynek motoryzacyjny.

Nowości Nissan – Nowa Micra

Nowości NissanNie kojarzmy nowego modelu Micry z jego starszą wersją. Jest to zupełnie odnowione auto. Dosłownie zmieniło się wszystko. Jest dłuższy (15cm), sporo szerszy i niższy. Jego sylwetka nabrała sportowego wyglądu. Kto by pomyślał, że Micra będzie miała sportowego ducha jeszcze rok temu. Również grupa docelowa nowego Nissana się zmieniła. Poprzednie wcielenie było dedykowane i kojarzone głównie z kobietami, a te wcielenie wpadnie w gust każdemu!

Micra ma odpowiadać potrzebom i gustom wszystkich Europejczyków, postawiono więc na jakość i wykonanie wnętrza. Nowy Nissan jest ekskluzywny. Rozwiązania w środku zostały zaczerpnięte z wyższego segmentu i to widać. Dodatkowo możemy puścić z nią wodzę wyobraźni, istnieje 125 możliwości personalizacji kolorystycznej auta: od nakładek na lusterka, przez kolorowe listwy boczne do nitek obszywających siedzenia. Dodatkowo za kilka miesięcy będą dostępne naklejki na samochód, montowane fabrycznie z 3 letnią gwarancją.

Nowości Nissan – Co pod maską Micry?

Na razie na rynku dostępne są trzy wersje silnikowe dla Nowej Micry:

  • Benzynowy silnik wolnossący 1,0 L 73 KM
  • Benzynowy silnik z turbodoładowaniem IG-T 90 KM
  • Flagowy silnik wysokoprężny Nissana DCI 90 KM

W nowym modelu znajdziemy manualną 5 biegową skrzynię biegów.

Nowości Nissan – Technologia w środku

We wnętrzu Micry odbyła się demokratyzacja technologii, czyli zamontowanie rozwiązania z wyższych segmentów w segmencie niższym m.in. kamery 360 stopni, które pomagają w manewrach, system Nissan Connect z nawigacją. Firma Bose zaprojektowała specjalnie dla nowej Micry system BOSE PERSONAL zawierający 6 głośników, w tym 2 głośniki Ultra- Nearfield™ w zagłówku kierowcy. Dzięki wysokiej jakości dźwięku 360° oraz możliwości dostosowania ustawień do indywidualnych preferencji i zadziwiająco kompaktowej formie to niezbędny zestaw każdego prawdziwego wielbiciela muzyki. Możemy się w dźwięku zanurzyć.

 

Nowości Nissan – Wywiad

Nowości Mazdy – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu – Kolejna relacja z targów w Poznaniu

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia