Jaguar F-PEACE triumfuje ze swoim pierwszym SUV-em jako samochód roku

431

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jaguar FPEACE
Jaguar FPEACE

Zwycięzcą tegorocznego plebiscytu jako Światowy Samochód Roku 2017 został Jaguar F-Pace, który otrzymał ponadto nagrodę w kategorii „World Car Design 2017”.

Jaguar F-PEACE
Jaguar F-PEACE

Jaguar F-PEACE SUV

Pierwszy SUV Jaguara debiutuje od razu jako laureat nagrody World Car of The Year 2017 oraz World Car Design of the Year 2017. Mowa oczywiście o Jaguarze F-PEACE, który został uznany jako najlepszy i najpiękniejszy samochód świata 2017. Jest to ogromny sukces, gdyż jest to drugi samochód, który w całej historii plebiscytu zwyciężył w dwóch kategoriach.

Jaguar F-PEACE
Jaguar F-PEACE

Jaguar F-PEACE, czyli pierwszy SUV marki jest jednocześnie najlepiej sprzedającym się modelem w gamie Jaguara. Nagrody, które zdobył zostały przyznane przez 75 dziennikarzy z 24 krajów. Również z Polski, którą reprezentował Maciej Pertyński. Warto wspomnieć, że Jaguar po raz pierwszy zwyciężył w plebiscycie World Car Awards.  „F-PACE został zaprojektowany i skonstruowany jako sportowy SUV cechujący się wyjątkową dynamiką, codzienną użytecznością i odważnym wzornictwem. Zdobycie tak prestiżowej nagrody potwierdza talent i efekt ciężkiej pracy naszego zespołu, który stworzył najbardziej praktyczny samochód sportowy i najszybciej sprzedający się pojazd w gamie Jaguar” – powiedział po rozdaniu nagród Dr Ralf Speth, Jaguar Land Rover CEO.

Jaguar F-PEACE

W połowie marca odbyły się targi motoryzacyjne w Nowym Jorku, na których ogłoszono zwycięstwo – Jaguar F-PEACE. Który rywalizował m.in. z Volkswagenem Tiguan’em oraz Audi Q5. W gronie finalistów znalazły się również takie modele jak Mercedes S Cabrio oraz Toyota CH-R.

Jaguar F-PEACE

Ceny Jaguara F-PEACE rozpoczynają się od 199, 990 złotych. Wszystkie samochody posiadają 3-letni pakiet serwisowy bez limitu kilometrów oraz 5-letnią gwarancję.

Jaguar F-PEACE

 

 Zapraszam do lektury:  Jaguar E-Type moc piękna zawarta w każdym detalu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia