Nowości Volvo – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu

203

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Panem Stanisławem Dojsem, PR Managerem Volvo Car Poland, pytania zadawała Justyna Gizowska. Dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat nowości Volvo, jakie modele wprowadził w tym roku na rynek motoryzacyjny i planuje wprowadzić na jego zakończenie.

Nowości Volvo – Nowe Volvo XC 60

Nowości Volvo Premiera nowego SUV’a Volvo na targach w Poznaniu to jego pierwsza premiera targowa. Na naszej stronie mogą państwo przeczytać artykuł relacji z premiery w Warszawie.

Poprzednia generacja Volvo XC 60 w ciągu 8 lat produkcji znalazła 1 mln kierowców, którzy się na nią zdecydowali. Żeby powtórzyć ten sukces Volvo postawiło wszystko na jedną kartę Dosłownie wszystkie najnowsze technologie z większego modelu XC 90 powędrowały do tego mniejszego auta, dodano też inne udogodnienia żeby samochód jeszcze bardziej uatrakcyjnić.

Pod maską możemy spotkać silniki z mocą od 190 do ponad 400 KM . Całkowicie zaprojektowano od nowa podwozie, układ hamulcowy, oraz odnowiono systemy bezpieczeństwa.

Nowości Volvo – Bezpieczeństwo

„Volvo to nie jest samochód bezpieczny, jest to samochód najbezpieczniejszy” – Mówi nam Pan Stanisław Dojs.

Do modelu XC 60 został wprowadzony nowy system, który nie tylko w nagłych sytuacjach hamuje awaryjnie, ale także jest w stanie zaingerować sam tor jazdy samochodu. To auto po prostu będzie unikało przeszkód, będzie odbijało, czy to w prawo, czy w lewo i po prostu starało się nie uczestniczyć w stłuczkach. Wmontowano elektronicznego anioła stróża.

Podczas premiery zarówno Warszawskiej, jak i targowej w Poznaniu, przed ukazaniem nowego modelu Volvo XC 60 publiczność zobaczyła film o dziewczynce, która porusza kwestię bezpieczeństwa. Jest to na prawdę udana kampania i zachęcamy wszystkich do obejrzenia w miarę możliwości tego wideo.

Nowości Volvo – Co jeszcze w tym roku

Bardzo tajemniczo udało nam się uzyskać informację, co do nowych modeli na ten rok. Jesienią ukarze nam się najmniejszy suv w ofercie Volvo.

– „Nie zdradzę jego nazwy, natomiast można snuć analogię, gdy chodzi o nasz samochód. Nasze suv’y zawsze nazywają się XC, a nasze najmniejsze auta są serii 40.” – Zdradza Pan Stanisław Dojs, PR Manager Volvo Car Poland

Nowości Volvo – Wywiad

Nowości Nissan – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu – relacja z targów w Poznaniu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia