Nowości Infiniti – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu

208

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Panem Radkiem Pszczółką, rzecznikiem prasowym Infiniti Polska, pytania zadawała Justyna Gizowska. Dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat nowości Infiniti, jakie modele wprowadzono w tym roku na rynek motoryzacyjny.

Nowości Infiniti

Nowości Infiniti – Silnik o zmiennym stopniu sprężania

W nowym silniku V6 Twin-Turbo, moment obrotowy narasta błyskawicznie, a przyspieszenie jest natychmiastowe, co daje radość z nieograniczonej mocy. Bezpośredni wtrysk benzyny (DIG), chłodzony wodą układ turbodoładowania, czujnik prędkości obrotowej turbiny oraz nowa konstrukcja łopatek turbiny przekładają się na szybszą reakcję silnika i wyższy maksymalny moment obrotowy.

Taki silnik możemy znaleźć w modelu Q60, w którym przeprowadzany był wywiad.

Nowości Infiniti – Projekt Black S

Już na pierwszy rzut oka widać, że samochód został zaprojektowany po to, żeby dawać frajdę z jazdy. Odważna, ekspresyjna stylistyka emanuje pełną mocy elegancją.  Projekt Black S jest efektem współpracy z Renault Formuła Sports Team. Jest radykalną reinterpretacją Q60 coupe. Na pokładzie możemy znaleźć system dual-hibrid, który odzyskuje zarówno energię kinetyczną, jak i termiczną. System odzyskiwania energii ma przynieść wzrost mocy nawet o 25%. W standardzie V-szóstka oferuje kierowcy 405 KM.

Łamiący konwencje INFINITI jest pionierem na nowej, szerokiej drodze ku większym możliwościom. Project Black S przenosi technologie z F1™ na drogę, by zapewnić samochodom przyszłości maksymalną moc.

Dlaczego Infiniti?

„Styl, technologia, przyjemność jazdy, i to że w tym samochodzie można się zakochać i jest to zawsze związek szczęśliwy, a zazwyczaj długotrwały”  -mówi Pan Radek Pszczółka, rzecznik prasowy Infiniti Polska.

Japońska marka luksusowych samochodów osobowych należąca do koncernu Nissan Motor Co. Na rynku pojawiła się w 1989 roku jako odpowiedź na Lexusa i Acurę, luksusowe marki Toyoty i Hondy. Początkowo auta Infiniti sprzedawano jedynie w USA, obecnie również m. in. w Kanadzie, Meksyku, Korei Płd. oraz w krajach Bliskiego Wschodu. Nazwa Infiniti oznacza w języku angielskim „nieskończoność”.

Zapraszamy wszystkich czytelników na osobiste zapisanie się na jazdy próbne.

Nowości Infiniti – Wywiad

Nowości Volvo – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu – Nowości Volvo

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia