Skoda Citigo od środka

2867

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skoda Citigo 1.0 od środka
Skoda Citigo 1.0 od środka

Skoda Citigo od środka

Skoda Citigo od środka – ten samochód to typowe, małe, budżetowe auto. I nie liczmy tu na jakieś fajerwerki jeśli chodzi o wyposażenie audio czy system głośnomówiący.

Skoda Citigo od środka – wstęp

Wszytko jest, gra i działa -tak można by zakończyć ten test. Jednak tego nie zrobimy. Jak na tak mały samochód – zaznaczmy że typowo miejski w cenie ok 40.000 pln to sprzęt audio ma całkiem przyzwoitej jakości.System audio – nie ma tu spektakularnych rozwiązań ale tak jak wspomnieliśmy – nie oczekujmy cudów. Całość całkiem dobrze spasowana jest a akustyką wnętrza auta. Nie ma odbić dźwięku, nie atakują nas znienacka dzikie basy, częstotliwości pracują regularnie i w miarę płynnie. Nawet słuchając muzyki bardzo głośno nie ma tu uciążliwości związanych dyskomfortem i deformacją dźwięku.

Skoda Citigo 1.0 od środka
Skoda Citigo

Skoda Citigo od środka – małe jest piękne

Brak w tym aucie sterowania systemem audio z kierownicy ale za to mamy czytnik usb z którego możemy odpalać naszą muzykę mamy też zestaw głośnomówiący co jest bardzo wygodne szczególnie podczas jazdy samochodem. Może zestaw ten nie jest wybitny ale powtórzymy – w małym miejskim samochodzie nie spodziewajmy się nie wiadomo czego. Zestaw działa, działa sprawnie, jest funkcjonalny, intuicyjny i prosty w obsłudze a to chyba jest najważniejsze.

Skoda Citigo od środka
Skoda Citigo

 Skoda Citigo od środka – podsumowanie

Na temat nowej Skody Citigo 1.0 nie ma się co zbytnio rozpisywać. To typowo miejskie auto, małe, zwrotne, zadaniowe, elastyczne i takie jest też jego wyposażenie. Funkcjonalne, intuicyjne, sprawne i dosyć wygodne w obsłudze. Co jest bez wątpienia zaletą tego auta, jazda z muzyką na full nie jest akurat w Skodzie Citigo zalecana ale już na poważnej głośności, owszem tak można sobie pozwolić. Więc pozwalajmy sobie a nasza Skoda Citigo zapewne odwdzięczy się nam w iście swoim stylu z gracją przemykając po miejskich ulicach grając nam muzykę która lubimy najbardziej. Taka właśnie jest nowa Skoda Citigo 1.0.

Skoda Citigo od środka
Skoda Citigo

Skoda CitiGo 75KM jeden z trojaczków

Skoda Citigo 1.0 – Babskim okiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia