Nowości Mitsubishi – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu

215

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Podczas Poznańskich Targów mieliśmy przyjemność rozmowy z Panem Łukaszem Wójcikiem, dyrektorem marketingu i PR w Mitsubishi Motors Polska, pytania zadawała Justyna Gizowska. Dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat nowości Mitsubishi, jakie modele wprowadzono w tym roku na rynek motoryzacyjny i jakie marka zamierza wprowadzić.

Nowości Mitsubishi – Promocja modelu ASX oraz Outlander

Marka przewiduje na ten rok promocję właśnie tych modeli, odnowionych na rok 2017. Model ASX jest kluczowy w gamie, rocznie ten samochód kupuje 2 tysiące osób w Polsce.  Model ten jest przeznaczony dla osób, które chcą się wyróżniać i jednocześnie nie chcą rezygnować z funkcjonalności i wygody. Dwukolorowe nadwozie pozwala się odznaczyć na drodze. W środku znajdziemy dużą ilość przestrzeni, wyprofilowane fotele i ogromną ilość schowków ułatwiających podróże.

Model Outlander to również odnowiony na 2017r. przedstawiciel Mitsubishi. Mocne przyśpieszenie, dobre prowadzenie to jego podstawowe cechy. Jego wygląd jest dynamiczny, można też auto pochwalić za jakość wykonania poszczególnych elementów. Auto może stać się również 7 osobowe. Oba modele, Outlander i ASX, są nam dobrze znane, ale w 2017r. poznajemy ich nowe wcielenie.

„Japońskie korzenie, po drugie niezawodność, wydajemy jako jedna z pierwszych marek motoryzacyjnych 5 letnią gwarancję, no i oczywiście też doświadczenie, historia związana z napędem 4×4” – Łukasz Wójcik dyrektor marketingu i PR w Mitsubishi Motors Polska o tym dlaczego Mitsubishi.

 

Nowości Mitsubishi – Nowy Eclipse Cross

Nowości MitsubishiZaprezentowany na targach w Genewie zupełnie nowy model SUV’a Mitsubishi, usytuowany pomiędzy crossoverem ASX, a dużym SUV’em Outlander, jako dopełnienie. Eclipse Cross to samochód o dynamicznej linii inspirowanej nadwoziem coupe. O sportowym charakterze modelu informuje już jego nazwa. Człon „Eclipse” nawiązuje do znanego coupe marki oferowanego w USA.

Pod maską Eclipse Cross debiutuje benzynowy silnik 1.5 turbo, współpracujący z ręczną lub bezstopniową skrzynią biegów CVT. Drugą opcją jest wysokoprężna jednostka o pojemności 2,2 litra, sprzężona z nowym 8-stopniowym „automatem”. Napęd przenoszony jest na 4 koła.

Mitsubishi Eclipse Cross trafi do sprzedaży pod koniec 2017 roku. Po Europie auto zostanie wprowadzone na pozostałe rynki prawie całego świata.

Nowości Mitsubishi – Wywiad

Nowości Infiniti – Relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu – Kolejna targowa relacja

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia