Peugeot 3008 THP od środka

0
450
Peugeot 3008 THP od środka
Peugeot 3008 THP od środka

Peugeot 3008 THP od środka

Peugeot 3008 THP od środka. Dziś testujemy nowego Peugeota który zaskakuje, przyciąga uwagę i z cała pewnością spowoduje że sąsiedzi będą wiedzieli że kupiliśmy nowy samochód. Bo z całą pewnością nie umknie on ich uwadze.

Peugeot 3008 THP od środka
Peugeot 3008 THP

 

Peugeot 3008 THP od środka – pierwsze wrażenie

Nigdy nie byłem entuzjastą francuskiej motoryzacji i nigdy nie miałem do czynienia aż w takim stopniu z francuskimi autami. Jednak to możliwość testowania samochodów pochodzących między innymi z tego kraju bardzo mocno zmieniło moje zdanie na ich temat. Nowy Peugeot 3008 THP to auto z całą pewnością z klasą. Wsiadając do środka mamy wrażenie ze wsiadamy do małego statku kosmicznego. Tak, tak pełno tu futurystycznych linii, kształtów i form. Nawet kształt kierownicy spłaszczonej z góry i z dołu jest mówiąc najprościej odjechany.

 

Peugeot 3008 THP od środka
Peugeot 3008 THP

Peugeot 3008 THP od środka – jak to gra

Szczerze powiem że osobiście środek nowego Peugeota 3008 THP sprawił mnie w bardzo pozytywne zdziwienie. Dlatego liczyłem też że system audio, nawigacja i wszystkie inne gadżety tez mnie zaskoczą. I….zaskoczyły.

Po pierwsze system  car audio i-Cockpit® oparty na dużym dotykowym wyświetlaczu o przekątnej 8 cali  – jest  idealnie spasowany z wnętrzem auta. Słuchanie muzyki z każdego nośnika sprawiało naprawdę radość. A zabawa wyświetlaczem daje bardzo dużo satysfakcji. Możliwość personalizacji ustawień, zmiany kolorów wyświetlacza daje nam wręcz nieograniczone możliwości zabawy multimediami.

Sam system audio – wydajny, precyzyjny, bardzo dobrze brzmiący z pełną opcją sterowania w kierownicy. Zestrojone 8 głośników daje naprawdę potężną moc przy której można nieźle poszaleć -jednak zalecamy rozwagę w tym temacie ponieważ system audio nowego Peugeota 3008 THP to naprawdę potężne narzędzie. System głośnomówiący – doskonałej jakości połączenia telefoniczne jedyny problem jaki zauważyłem to kłopot z nawiązaniem połączenia systemu z telefonem przez bluetooth. Ale ponieważ do 3 razy sztuka -za trzecim razem wszystko odpaliło i wiecej nie sprawiało problemów. Samochód sam przypominał nam o tym żeby zabrać telefon podczas wysiadania z niego. A przy ponownym odpaleniu systemu sam – już bezproblemowo, łączył się z telefonem. Nawigacja z aktualnymi mapami, intuicyjna i prosta w obsłudze, z dodatkowo zastosowanym systemem podwójnego wyświetlania wskazówek podczas jazdy. Główna opcja to oczywiście 8 calowy ekran lcd ale druga forma wyświetlania tuż przed oczami kierującego – pomiędzy zegarami na głównym pulpicie.

Peugeot 3008 THP od środka
Peugeot 3008 THP

 

Peugeot 3008 THP od środka – podsumowanie

Podsumowując Peugeot 3008 THP to bardzo fajne auto, jego wizualna strona przykuwa uwagę z daleka natomiast wnętrze zaskakuje i daje naprawdę wiele powodów do radości. A jego wyposażenie w systemy audio, nawigacje, system głośnomówiący zadowoli nawet najbardziej wybrednego właściciela.

 

 

Peugeot 3008 THP od środka
Peugeot 3008 THP

Peugeot 3008 THP od środka
Peugeot 3008 THP

 

Zobacz także Peugeot 3008 THP – Babskim Okiem