Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo

242

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo
Subaru Forester XT Turbo 241KM od środka

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo czyli dwie skrajnie różne propozycje

Dwie marki na eS ale jakże różne, modele prezentowane są dodatkowo różne funkcjonalnie ponieważ mogą się uzupełniać. Dwa auta czyli Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo można eksploatować w jednym garażu. Forester jest autem które jako SUV nadaje się raczej do dalekich wypraw poza miasto, Skoda Citigo jest autem typowo miejskim. Tak więc kupując oba auta mamy rozwiązany problem parkowania w zatłoczonym mieście oraz mamy auto na wypady poza metropolię. Forester XT jest kolejną odsłoną japońskiego SUVa, jest zbudowany bez zadęcia właściwego europejskim produktom. Nie znajdziemy w nim alcantary czy superfinezyjnych materiałów, nie znaczy to że nie jest autem solidnie zrobionym. Forester to typowa japońska dokładność ale najważniejsza jest precyzja wykonania, luksus nie jest konieczny, wystarczy przecież wysoki standard i tak właśnie jest.

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo
Skoda Citigo 1.0 od środka

W Foresterze nie będziemy mieli dylematów czy wsiąść w zabłoconych butach jak w bmw czy mercedesie, tu materiały są odporne na zabrudzenie. Auto jest nastawione na użytkowanie a nie absorbowanie właściciela eksploatacją a raczej jej ograniczeniami. Podobnie jest ze Skodą Citigo, jest małym autem miejskim ale filozofia jest podobna, materiały muszą być solidne i dobrze spasowane, żadnej tandety. Tak więc obie propozycje łączy ze sobą podejście producenta do praktyczności. W Subaru nie mamy zadęcia jak w innych SUVach natomiast w Skodzie nie poszli na łatwiznę jak w Pandzie. Skoda jest wyposażona w sprawdzone elementy, zarówno silnik jak i skrzynia biegów są montowane w innych produktach koncernu. Silnik jest trendy bo ma obcięty jeden cylinder, trzy podobno wystarczą, przez to brzmi trochę jak pralka ale takie czasy. Oba auta łączy też trwałość i dbałość o detale.

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo
Subaru Forester XT Turbo 241KM od środka

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo 1

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo 2

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo 3

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo 4

Bezpieczny Zakup Subaru Forester XT Skoda Citigo 5

zobacz Forestera od środka Subaru Forester XT Turbo 241KM od środka

oraz Citigo Skoda Citigo od środka 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia