Jak uzyskać odszkodowanie? …nie tylko ze zdarzeń komunikacyjnych!

309

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

jak uzyskać odszkodowanie

Jak uzyskać odszkodowanie? Poradnik

W czasach kiedy jedyne kryterium wszystkiego to pieniądz nawet instytucje ubezpieczeniowe pozwalają sobie na wykorzystywanie nieświadomości klientów. Najpierw mamią jakością usługi i wielkością odszkodowań a kiedy przychodzi do likwidacji szkody czy zadośćuczynienia robi się duży problem. Akcja Bezpieczna Podróż wychodzi naprzeciw kierowcom ale też i wszystkim internautom dając wsparcie w uzyskaniu realnego należnego odszkodowania. Jak uzyskać odszkodowanie?

Jak uzyskać odszkodowanie? Dlaczego my?

Jako Fundacja od lat wspieramy kierowców wraz z anuluj-mandat w walce z opresyjnym systemem gdzie mandat przestał być karą i elementem wychowawczym. Mandat stał się daniną, niestety daje często poczucie krzywdy i jedynie spełnia funkcję opresyjno-fiskalną. Mając do dyspozycji wyselekcjonowanych prawników wspieramy kierowców. Ten sam cel przyświeca nam organizując wsparcie w zakresie pomocy w zwalczaniu nieuczciwości ubezpieczycieli. Mamy wyselekcjonowanych prawników którzy przeszli z firm ubezpieczeniowych na drugą stronę barykady. Mając dosyć sztuczek korporacji pomagają z nami zwykłym obywatelom.

Nasz zespół jest w stanie podjąć się każdej sprawy z zakresu odszkodowań, będziemy dla Was opisywać poszczególne przypadki. Różne ich typy tak byście mogli dopasować to do swojej sytuacji. Najważniejsze jest że przeanalizujemy każdą sprawę indywidualnie i przekażemy ją do realizacji najwłaściwszemu prawnikowi. Jedną z najważniejszych rzeczy to powierzenie tematu prawnikowi mającemu w danej grupie przypadków największe doświadczenie. Idąc do pierwszej z brzegu kancelarii trafiamy z reguły na prawnika znającego się na wszystkim… Nasi prawnicy mają wąską specjalizację dlatego zawsze idziemy ze sprawą do sądu. Nigdy nie układamy się z ubezpieczycielem.

jak uzyskać odszkodowanie

Jak uzyskać odszkodowanie? Dlaczego podejmując się tematu wygramy sprawę?

Po wstępnej ocenie dokumentacji nadesłanej przez poszkodowanego zadajemy pytania doprecyzowujące. Potem tematem zajmuje się już osoba biegła i doświadczona w danej grupie przypadków. Decyzja o podjęciu tematu jest więc przemyślana i jej prowadzenia podejmuje się prawnik znający podobne przypadki. To pozwala nam na podjęcie tematu bez żadnych wpłat wstępnych. Nasze doświadczenie pozwala nam podjąć całkowite ryzyko finansowe związane z ewentualną przegraną która jest mało prawdopodobna.

Jak uzyskać odszkodowanie? Wygrana to kwestia czasu.

Oczywiście to musi trwać ze względu na postępowanie sądowe ale tylko to gwarantuje najwyższe z możliwych odszkodowań. Nigdy nie zgadzajcie się na ugodę!!! Wynagrodzenie prawnika zawsze jest na końcu i jedynie w przypadku wygranej sprawy. Jest wypłacane z pieniędzy uzyskanych od ubezpieczyciela więc w żadnym stopniu nie naraża Was na jakiekolwiek wydatki. Tak więc nie podejmujcie pochopnych decyzji, nie ufajcie tym co sami do Was przychodzą by udzielić wsparcia. Udzielimy Wam konsultacji bezpłatni, piszcie na mail odszkodowania@bezpiecznapodroz.org poprowadzimy Was krok po kroku przez zawiłości formalności odszkodowawczych. Jesteśmy dla Was!!!

jak uzyskać odszkodowanie

Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie w UK za wypadki i uszczerbki na zdrowiu

zapraszamy na  https://polskakancelariaodszkodowan.co.uk/ 

przeczytaj o Volvo V60 D3 rodzinne kombi 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia