Volvo V60 D3 od środka

1
316
Volvo V60 D3 od środka
Volvo V60 D3 od środka

Volvo V60 D3 od środka które dziś testowaliśmy klasyczny samochód rodzinny. Jakie były nasze wrażenia i jakie są nasze wnioski? Sprawdzicie poniżej.

Volvo V60 D3 od środka
Volvo V60 D3

 

Volvo V60 D3 wstęp

Volvo to bardzo popularna na naszym rynku marka samochodów. Dla wielu kierowców jest gwarancją bezpieczeństwa, estetyki, elegancji. I tak samo jest dokładnie z Volvo V60 D3. To z całą pewnością samochód elegancki, o nienagannej estetyce i stylistyce Volvo. A co znajdziemy w środku?

Volvo V60 D3 od środka
Volvo V60 D3

Volvo V60 D3 jak jest w środku i jak to gra

Środek Volvo tu dominuje elegancja, styl i wygoda ale czegoż się spodziewać po rodzinnym, bezpiecznym samochodzie. System multimedialny w tym aucie pracuje kompletnie bez zastrzeżeń. Pod względem słuchania muzyki i pracy systemu  audio całość brzmi bardzo dobrze. Wszystko skalibrowane jest w naprawdę świetny, sposób i pracuje dokładnie tak jak powinno. Słuchanie muzyki, rozmowy przez zestaw głośnomówiący czy korzystanie z nawigacji jest łatwe intuicyjne, przyjemne i bezproblemowe. System audio wyposażony w osiem głośników daje naprawdę dużą moc i frajdę. Nawigacja, intuicyjna, sprawna i przejrzysta w bardzo szybki sposób odnajdująca po raptownej zmianie trasy. Jedynym mankamentem i minusikiem jest mały ekran lcd. W samochodzie tej klasy powinien mimo wszystko być nieco większy ekran. To chyba jedyna rzecz która zwróciła moją uwagę. Połączenia zarówno muzyczne przez usb, aux, bluetooth czy systemowe np.telefonu nie odbiegają od założeń producenta i gwarantują bardzo dobrą jakość. Ale w przypadku Volvo to chyba standard.

 

Volvo V60 D3 od środka
Volvo V60 D3

Volvo V60 D3 podsumowanie

Volvo V60 D3 to samochód rodzinny, bezpieczny, przewidywalny i komfortowy. Dobrze wyposażony z dynamicznym silnikiem daje prawdziwą przyjemność z jazdy. Szczerze to samochód ten bardzo przypadł mi do gustu. Siedząc w nim czułem się naprawdę dobrze, także jeśli chodzi o ilość miejsca dla kierowcy. Jedynie Volvo V60 D3 mógłby być troszkę wyższy – takie samochody preferuje po prostu.

Volvo V60 D3 od środka
Volvo V60 D3

 

Volvo V60 D3 od środka
Volvo V60 D3

 

Volvo V60 D3 150 KM – Babskim Okiem