Ford Kuga TDCi 180 KM od środka

547

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Kuga TDCi 180 KM - od środka
Ford Kuga TDCi 180 KM - od środka

Ford Kuga TDCi 180 KM od środka, tym razem testowaliśmy nowy model bardzo fajnego forda. Co z tego wyszło? Przeczytajcie poniżej.

Ford Kuga TDCi 180 KM od środka
Ford Kuga TDCi 180 KM

Ford Kuga TDCi 180 KM -wstęp

Od pierwszego wejrzenia ten samochód zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Duży, przestronny, wygodny. Z bardzo fajną linią nadwozia, nowocześnie wyglądający stylizowany na miejski SUV. To naprawdę fajny samochód. Z dynamicznym dobrze pracującym silnikiem.

Ford Kuga TDCi 180 KM od środka
Ford Kuga TDCi 180 KM

Ford Kuga TDCi 180 KM – jak to gra i co ma w środku

Jak to gra? Ford Kuga TDCi 180 KM wyposażony został w bardzo sprawny i funkcjonalny system multimedialny. Oparty na dużym 9 calowym wyświetlaczu. 8 głośników daje pełny, mocny i naprawdę dynamiczny dźwięk. Muzyka odtwarzana z dostępnych źródeł czyli aux, bluetooth, usb oraz ze standardowego cd brzmi naprawdę świetnie. Wszystkie parametry zaprojektowane są bardzo precyzyjne, nawet mierzenie miernikiem wykazało zbliżone do studyjnych wartości akustyczne. Trochę to zaskakujące ale coraz więcej współczesnych samochodów jest konstruowanych w ten sposób. Jako muzyk i producent muzyczny uważam osobiście że to zaleta ponieważ odsłuchiwanie miksów produkowanych piosenek w takich warunkach poza studiem nagrań to prawdziwa frajda. System audio sprawdzałem słuchając płyty The Prodigy „Invaders must Die” – była moc, wszystkie częstotliwości pracowały równomiernie. Nawet słuchanie tej płyty naprawdę bardzo głośno było fajnym doznaniem – bez uszczerbku na zdrowiu. Nawigacja nowego forda Kuga – bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, z dokładnymi mapami,szybko odnajdująca się po raptownej zmianie trasy. Bardzo dobrze działa też system głośnomówiący. Połączenie telefonu komorkowego z systemem przez bluetooth trwa dokładnie kilka sekund.  System dostaje dostęp do naszej książki telefonicznej, historii połączeń oraz smsów – ale te ostatnie piszmy raczej w czasie postoju.

Ford Kuga TDCi 180 KM od środka
Ford Kuga TDCi 180 KM

Ford Kuga TDCi 180 KM – podsumowanie

Ford Kuga spodobał mi się od razu od pierwszego wejrzenia. Zdaję sobie jednak sprawę że dużo zależy tu od osobistych preferencji. Jednak Ford Kuga TDCi 180 KM to samochód zarówno dobrze wyglądający jak i dobrze wyglądający. Jeśli ktoś ceni sobie wygodę, przestronność i staranność wykonania to ten samochód jest z całą pewnością dla niego.

Ford Kuga TDCi 180 KM od środka
Ford Kuga TDCi 180 KM

 

Ford Kuga TDCi 180 KM - od środka
Ford Kuga TDCi 180 KM od środka

 

Ford Kuga TDCi 180 KM – Babskim Okiem

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia