Kołyska Forda Clever Cot – symulująca jazdę samochodem

314

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kołyska Forda

Kołyska Forda Clever Cot – sprytna kołyska

Kołyska Forda
Kołyska Forda

Ford wychodzi z innowacyjnym pomysłem dla młodych, przemęczonych rodziców, którzy mają problemy z usypianiem swoich nowonarodzonych pociech. Główni zainteresowani przyznają, że często właśnie jeżdżenie samochodem z niemowlęciem w foteliku jest najbardziej skutecznym sposobem na sen dziecka. Dlatego też marka zaprojektowała kołyskę, która ma imitować jazdę samochodem bez wychodzenia z domu.

Kołyska Forda

Kołyska Forda – Max Motor Dreams

Max Motor Dreams, bo tak nazywa się ta kołyska, jest w stanie symulować ruch, dźwięk silnika, a nawet oświetlenie uliczne symptomatyczne dla tych nocnych wypadów. Wygląda normalnie, jak tradycyjne łożeczko jednak zostaje uruchamiany przez aplikację na smartfonie lub tablecie. Pozwala ona na zarejestrowanie danej podróży, a następnie odtworzenie jej w łóżeczku.

„Po latach rozmów z mamami i ojcami wiemy, że rodzice noworodków są często zdesperowani, licząc chociaż na jedną, przespaną noc. Podczas przejażdżki w samochodzie rodzinnym mogą zatem dziać się cuda. Pozwalające dziecko utulić do snu, ale biedni, starzy rodzice wciąż muszą być czujni za kierownicą”- mówił projektant Alejandro López Bravo z hiszpańskiego studia projektowego Espada y Santa Cruz, które stworzyło Max Motor Dreams.

Kołyska Forda

Na razie kołyska będzie poddana licznym testom, jednak firma rozważa wprowadzenie łóżeczka do seryjnej produkcji. A my jesteśmy bardzo ciekawi opinii pierwszych użytkowników takiej od-jechanej kołyski 🙂

 

Bezpieczny Zakup Ford Ranger Wildtrak pick up XXL – zapraszam do lektury!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia