Moto Gwiazda zespół Red Lips

98
Moto Gwiazda zespół Red Lips
Moto Gwiazda zespół Red Lips

Moto Gwiazda zespół Red Lips

Moto Gwiazda zespół Red Lips dziś rozmawiamy z Rudą i Lazerem. Przedstawiamy skrót naszej przemiłej rozmowy a do wysłuchania całości zapraszamy poniżej.

Pierwsze pytanie – gdybyście mieli milion dolarów to jaki samochód byście kupili?

Ruda: no ja to bym uderzyła w jakiś duży amerykański samochód typu pic up może jakiś Dodge, lubie duże amerykańskie auta

Lazer: A ja bym chyba poszedł w jakieś zabytkowe auto takie którego teraz już nie można spotkać na ulicy.

Moto Gwiazda zespół Red Lips

Dużo jeździcie po Polsce z koncertami, czy mieliście jakieś zdarzenia, przygody na drodze?

Lazer:  No tak dzik albo sarna, ostatnio wystartowaliśmy z koncertami na majówkę a my często przemieszczamy się nocą na szczęście żadnych wypadków nie mieliśmy ale ostatnio sarna przebiegła tuz przed nami.

Ruda:  Na całe szczęście w naszych Red Lipsowych trasach nie mieliśmy żadnych incydentów ja miałam kiedyś jeszcze w klasie maturalnej dosyć  poważny wypadek ale już się pozbierałam.

Moto Gwiazda zespół Red Lips

A podróżując  po polskich drogach prywatnie, nie z zespołem Red Lips – co Was denerwuje u kierowców?

Lazer:  fakt, jeździmy sporo i nie ma co tu ukrywać najwięcej uwag jest do kierowców, słynne takie nasze „pewnie baba za kółkiem” i tego Ruda jest świadkiem to jest w 90 procentach.

Ruda: Tak to się zgadza, naprawdę.

Lazer : Brak wyobraźni, ja zawsze Rudej mówię kiedy krzyczy na mnie – po co Ty trąbisz albo grozisz palcem – ja tylko tak przypominam i ostrzegam, jeśli ktoś jeździ bez wyobraźni a będzie miał własne dzieci z tyłu w foteliku to wtedy dopiero mogą się straszne rzeczy dziać.

Miałem Was spytać o to jak według Was na przestrzeni ostatnich kilku lat zmieniły się nasze drogi?

Lazer: Te zmiany odczuwamy na plus, my teraz wróciliśmy z Niemiec  i prawdę mówiąc w Polsce nam się najszybciej i najswobodniej jechało w Niemczech duży ruch, dużo samochodów i multi kulti na drogach co widać w zachowaniu kierowców.

Lazer: A jedyne co mogłoby się u nas na autostradach zmienić to mogliby na stacjach benzynowych podawać zdrowsze jedzenie.

Ruda: I żeby bramki na autostradzie były tańsze

Bardzo Wam dziękuję za rozmowę i życzę kolejnych tysięcy kilometrów bez wypadku i niemiłych zdarzeń na drodze.

 

Moto Gwiazda zespół Red Lips cz.1

Moto Gwiazda zespół Red Lips cz.2