Jak uzyskać odszkodowanie wprowadzenie

270

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jak uzyskać odszkodowanie wprowadzenie

Pozornie proste pytanie, jak uzyskać odszkodowanie wprowadzenie, tajniki rzemiosła!!! Nasi prawnicy w interesującej rozmowie odsłaniają kulisy działań firm-ubezpieczycieli. Musimy sobie zdawać sprawę z tego że jest to biznes, biznes jeden z największych na świecie. Firmy ubezpieczają miliony klientów i likwidują dziesiątki tysięcy szkód i zdarzeń, koszty pomniejszają wpływy a coś musi zostać. Okazuje się że nie zawsze w sposób czysty grają firmy, zarząd, menadżerowie oraz zwykli pracownicy tychże. Jak we wszystkich branżach i tu znajdziemy gigantów, średniaków i małych graczy, nie jest regułą że wszyscy grają czysto. Ci najwięksi bywają bezkarni bo mają superprawników, ci mali muszą pracować na markę więc się starają. Jeśli tylko urosną zaczyna się ta sama śpiewka, na szczęście nie zawsze i tych drastycznych przypadków łamania praw ubezpieczonego jest mało.

jak uzyskać odszkodowanie wprowadzenie

Jak uzyskać odszkodowanie wprowadzenie – to jak zacząć?

Jest to jednak mało pocieszające ponieważ właśnie większość wypłat jest obciążona jakimś dziwnym uszczupleniem. Chodzi o to teraz by otrzymać maksymalnie możliwe odszkodowanie. Tu jest walka na przewagi, na szczęście my mamy tych co przeszli z tamtej strony mocy. Jak mówił mi jeden z prawników, czasem słodka niewiedza i niedociekanie ustępuje przyzwoitości. Nie da się na dłuższą metę działać jawnie na niekorzyść klienta nawet jeśli ten nie ma świadomości że jest robiony w konia. W przypadku zwykłych szkód komunikacyjnych gdzie nie ma obrażeń są to uszczuplenia w granicach kilku czy kilkunastu tysięcy. Niestety gdy w grę wchodzi utrata zdrowia, leczenie i rehabilitacja to okazuje się że np. zamiast 200tys otrzymaliśmy 75tys zł. Takie przypadki są nagminne, część kancelarii wspierających ubezpieczonego też działa źle, nieprofesjonalnie. My z zasady nigdy nie układamy się z ubezpieczycielem bo każda ugoda to strata dla poszkodowanego. Przed sądem nasi specjaliści znają wszystkie numery ubezpieczycieli więc zawsze walczymy o największe z możliwych odszkodowań. Ważne że nie pobieramy wynagrodzenia za start i prowadzenie, dzlaczego??? skontaktujcie się z nami w razie potrzeby na odszkodowania@bezpiecznapodroz.org  i zapytaj jak możemy wywalczyć dla Ciebie więcej niż dostałeś.

Jak uzyskać odszkodowanie wprowadzenie 1

Jak uzyskać odszkodowanie wprowadzenie 2

Czytałeś artykuł wprowadzający do naszego wsparcia Jak uzyskać odszkodowanie? …nie tylko ze zdarzeń komunikacyjnych! 

jak uzyskać odszkodowanie wprowadzenie 1

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia