Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM

858

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM

Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM

Czwarta część wszystkich sprzedawanych samochodów ma nadwozie typu SUV lub Crossover, moda zmieniła się w normalność. Praktyczność wzięła górę, kiedyś normalne auto to był sedan a rodzinne i praktyczne to kombi teraz SUV zastąpił również terenówkę. Rolę samochodu terenowego przejęły pickupy które też powoli robią się bardziej miejskie jak terenowe. Rola samochodu i stosunek do niego ulega kompletnemu przewartościowaniu, Renault nigdy nie robił terenówek ani SUVów aż tu nagle ma kilka. Koleos ajo pełny SUV oraz Captur w roli Crossovera i Kadjar jako złoty środek. Renault ma trochę ułatwione zadanie by zbudować dobrego SUVa ze względu na alians z Nissanem, jeden najlepiej sprzedających się SUVów to Qashqai. Dostęp do platformy, do doświadczenia i podzespołów to połowa sukcesu, mechanika jak silniki i skrzynie biegów są budowane wspólnie. Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM.

Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM

Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM – francuski łącznik

Francuzi oczywiście zrobili swój bardzo francuski dizajn i dobrze bo mają niepowtarzalny styl i są finezyjni. Ci którzy chcą się wyróżniać ale też mieć wyjątkowo wygodne auto za rozsądną cenę powinni rozważyć wybór Kadjara. Auto pomimo niewielkiego silnika o mocy jedynie 130KM przyspiesza żwawo i mało pali, wszystko za sprawą małej masy auta. Spalanie średnie poniżej 6l/100 km nie jest niczym trudnym do osiągnięcia nawet jeżdżąc dynamicznie. Koszty eksploatacyjne są również niskie ze względu na niezawodność ale też małe obciążenie masą własną, klocki czy tarcze hamulcowe zmienimy pewnie dopiero po 100tys km. Przydała by się alternatywnie mocniejsza wersja silnikowa dla tych co lubią bardzo dynamiczną jazdę. 160KM ma ten sam silnik w Megane GT Grandtour więc czemu go nie włożono jeszcze do Kadjara nie mam pojęcia.  Połączenie go z automatyczną skrzynią biegów byłoby idealnym rozwiązaniem choć pewnie drogim.

Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM  1

Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM  2

Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM  3

Bezpieczny Zakup Renault Kadjar dCi 130KM  4

przeczytaj też Renault Kadjar dCi 130KM z manualną skrzynią biegów 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia