Bezpieczny Zakup Renault Megane Grandtour GT dCi

426

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Renault Megane Grandtour GT dCi

Bezpieczny Zakup Renault Megane Grandtour GT dCi

Megane GT w poprzednim wydaniu było zgrabnym coupe i tylko, nie było możliwości zamówienia innej wersji, silnikowo też był to tylko benzyniak. Teraz okazuje się że można. Bezpieczny Zakup Renault Megane Grandtour GT dCi to nowe możliwości, GT występuje w hatchbacku na benzynę. Niespodzianka! Przedstawiamy Wam Renault Megane GT Grandtour czyli GT w kombi, żeby było mało to jeszcze w dieslu, dobre, nie? Rynek wymaga na producentach dostosowanie się do potrzeb klienta i producenci muszą się ugiąć więc Renault zrobiło GT również w dieslu. Może być jak się okazuje i oszczędnie i szybko i przy tym jeszcze rodzinnie. Czy jednak nie zatracamy ducha dobrej zabawy, czy sport uległ rozmemłanej komercji? Niestety trochę tak, jak widzę na drodze auta po 400KM i za kierownicą ludzi co nigdy nie odważą się na jazdę na granicy to…

Bezpieczny Zakup Renault Megane Grandtour GT dCi

To już sam nie wiem. Jedno jest pewne Grandtour GT wygląda bardzo efektownie, może nie jest tak sexy jak hatchback ale jest ładne. Może nie jest tak szybkie, silnik jest słabszy jak w benzynowej wersji a nadwozie o dobre 150kg cięższe więc parametry gorsze. Natomiast jest przestronne i pali o dobre 2 litry mniej od benzyniaka. Tym co potrzebują kompromisu między rodzinnym autem a sportowym jest to idealne rozwiązanie. Ja myślę że powinniśmy odwrócić spojrzenie na to auto, nie jest to supersportowiec z ograniczeniami a kombi z parametrami. Podejdźmy tak: chcemy kombi, kombi z reguły są mało atrakcyjne, chcemy w dieslu, diesle nie są za szybkie, chcemy dobrego prowadzenia. Hmmmm… Zawieszenie jest fenomenalne, żadne kombi a już na pewno w tym przedziale cenowym nie trzyma się tak drogi jak Grandtour. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie to ten samochód skręca i hamuje jak wyścigówka, żadne kombi z tego segmentu cen nie robi tego tak.

Bezpieczny Zakup Renault Megane Grandtour GT dCi 1

Bezpieczny Zakup Renault Megane Grandtour GT dCi 2

Bezpieczny Zakup Renault Megane Grandtour GT dCi 3

Bezpieczny Zakup Renault Megane Grandtour GT dCi 4

zobacz też Renault Megane GT, skrzynia dwusprzęgłowa DCT 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia