Subaru Outback 175 KM od środka

528

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Subaru Outback 175 KM od środka
Subaru Outback 175 KM od środka

Subaru Outback 175 KM od środka

Subaru Outback 175 KM od środka – wstęp

Subaru Outback 175 KM od środka. Jestem fanem marki Subaru więc poniższy opis może wydać się lekko nieobiektywny. Ale zapewniam że tak nie jest. Outback to bardzo fajne auto, zaliczane do segmentu wyższego jego podstawowa cena zaczyna się bodajże od 140 tysięcy złotych. Subaru Outback to duże i wygodne auto które naprawdę potrafi zrobić wrażenie.

Subaru Outback 175 KM od środka
Subaru Outback 175 KM

Subaru Outback 175 KM od środka – jak to gra i co ma w środku

Subaru Outback w środku to klasa sama w sobie. Prosty designe. Jakość materiałów. Wykonanie. Może brak tu włosko-francuskiego wyrafinowania ale za to funkcjonalność i jakość wnętrza to 10/10 punktów. Nowy system multimedialny przeniesiony z Forestera -Masterlink, dwanaście głośników, duży wyświetlacz, 9 cali, nawigacja, system głośnomówiący. Standard w obecnych czasach w samochodach tej klasy. Ale w nowym Outbacku wszystko pracuje naprawdę rewelacyjnie. System Car audio oparty na wspomnianym wcześniej Masterlinku, gra rewelacyjnie. Podłączenie i słuchanie muzyki zarówno przez wejście aux, z samego cd lub przez bluetooth czy usb, sprawdza się w stu procentach. Jedynie jakość słuchanej muzyki z nośnika usb jest mam wrażenie troszkę gorszej jakości ale po namyśle jedynym tego wytłumaczeniem jest raczej jakość i próbkowanie formatu mp3. Potężna moc tego systemu, jak na standardowe wyposażenie z łatwością mogłaby wyrwać z butów. Dlatego zalecam ostrożność i rozsądek.

Jednak nawet przy bardzo głośnym słuchaniu muzyki wszystkie częstotliwości pracują doskonale w swoich pasmach, nie ma odbić, przesłuchów. Akustycznie jeśli chodzi o wnętrze auto jest dopracowane w każdym szczególe. Co kolejny raz skłania mnie do teorii  że w projektowaniu wnętrz nowych samochodów biorą udział inżynierowie dźwięku. Nawigacja, bardzo intuicyjna, łatwa w obsłudze. Reagująca bardzo szybko na nagłe zmiany trasy, aktualne mapy, bardzo dobra widoczność przebiegu trasy na ekranie wyświetlacza. Wszystko bardzo wygodne i funkcjonalne. System głośnomówiący w pełni integruje się z naszym telefonem w przeciągu kilku sekund. Mamy zdalny dostęp zarówno do kontaktów, naszych wiadomości jak i całej zawartości telefonu. To wygodne, praktyczne i bardzo komfortowe rozwiązanie. Oczywiście nie mam tu żadnych uwag co do jakości połączeń telefonicznych obsługiwanych przez system głośnomówiący.

Subaru Outback 175 KM od środka
Subaru Outback 175 KM

Subaru Outback 175 KM od środka – podsumowanie

Subaru Outback to z całą pewnością samochód dla ludzi ceniących wygodę, komfort, jakość, bezpieczeństwo. Doskonale wyposażony o klasycznym wyglądzie a jednocześnie ekonomiczny i naprawdę ładny. Podsumowując jednym zdaniem -nowy Subaru Outback 175 KM to kwintesencja japońskiej motoryzacji.

Subaru Outback 175 KM od środka
Subaru Outback 175 KM

 

Subaru Outback 175 KM od środka
Subaru Outback 175 KM

Subaru Outback 175KM Lineatronic – czy lubisz przekładnie bezstopniowe?

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia