Pascal Brodnicki – debiut kucharza na rajdzie

259

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pascal Brodnicki – jeden z najlepszych polskich kucharzy i kierowca rajdowy

Już w najbliższą sobotę, 10 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna runda pucharu Dacia Duster EFL Cup. Wszyscy fani rajdowych emocji mogą spodziewać się wielu atrakcji, niespodzianek i prawdziwej, motoryzacyjnej fety. W tym roku do konkurencji z najlepszymi i najbardziej utalentowanymi kierowcami rajdowymi w Polsce stanie jeden z najbardziej popularnych kucharzy –  Pascal Brodnicki. Do tej pory mało kto słyszał o motoryzacyjnej pasji kucharza. Znając jego zamiłowanie do perfekcjonizmu oraz do realizacji nowych projektów możemy spodziewać się, że będzie to zacięta rywalizacja na najwyższym poziomie.

Pascal Brodnicki w teamie z legendą polskich pilotów rajdowych

Pascal Brodnicki na rajdziePascal Brodnicki jest jednym z najbardziej znanych kucharzy w Polsce. Z prawdziwą pasją łączy swoją miłość do wykwintnej kuchni francuskiej i prostych, tradycyjnych potraw kuchni polskiej. Jest autorem wielu książek, reportaży i programów kulinarnych. Niewątpliwie Brodnicki należy do wąskiego grona kucharzy, którzy nie tylko doskonale gotują, lecz także zarażają swoją pasją i uczą właściwego celebrowania posiłków. Z pewnością wielu osobom trudno jest wyobrazić sobie Pascala Brodnickiego w roli kierowcy rajdowego. W najbliższy weekend będziemy go mogli zobaczyć za kierownicą pucharowego Dustera. Pilotem kucharza będzie natomiast Maciej Wisławski – jeden z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce. Szybki samochód, doskonale dobrany team to doskonały duet, aby najbliższy rajd NAC 38. Warszawskie Safari został na długo zapamiętany przez wszystkich miłośników szybkiej jazdy.

Pascal Brodnicki – motoryzacja i kulinaria to doskonałe połączenie

Pascal Brodnicki na rajdzieRajd NAC 38. Warszawskie Safari to dwudniowa impreza, podczas której odbędzie się kilkanaście wyścigów w różnych kategoriach. Pascal Brodnicki wystąpi gościnnie podczas trzeciej rundy
Dacia Duster Elf Cup 2017. Znany kucharz już dawno opowiadał o swojej pasji do motoryzacji. Jak wiadomo już od najmłodszych lat pasja do gotowania łączyła się z pasją do motocykli. W jego garażu znajdował się min. Solex, Motobecane, Simson i Zündapp, a prawo jazdy zdobył na solidnej polskiej „emzetce”. Nic więc dziwnego, że tym razem Brodnicki spróbuje swoich sił podczas rajdu.

Pascal Brodnicki jest jedną z tych osób, które bardzo dbają o swoją prywatność. Nie obnosi się ze sławą, nie pozuje na ściankach i nie wita nas swoim uśmiechem, za każdym razem, kiedy otwieramy lodówkę. Nie ukrywa jednak, że motoryzacja jest bardzo ważnym elementem w jego życiu. Jest to jeden z niewielu aspektów życia prywatnego, o którym chętnie opowiada na każdym kroku.

Pascal Brodnicki – o motoryzacji

Pascal Brodnicki na rajdzieJak sam przyznaje, chwile, które spędził z ojcem w garażu bez wątpienia były początkiem motoryzacyjnej pasji. To właśnie dzięki ojcu z którym remontował amerykańskie oldtimery poznał piękno i duszę samochodów. Bardzo dużą rolę w kształtowaniu jego zaineteresowań odegrał również kuzyk, który wprowadził go w świat wyścigów. „Jako nastolatek za sprawą mojego kuzyna, który organizował rajdy i eventy motoryzacyjne, trafiłem do motorsportu. Pomagałem mu w organizacji rajdów, często zasiadając w samochodach otwierających bądź zamykających trasę. Miałem też możliwość wielokrotnie uczestniczyć w testach wspaniałego francuskiego mistrza kierownicy Francoisa Delecoura, często w roli pasażera jego A-grupowego Escorta. Miałem też okazję posmakować rajdowych wrażeń w czasie co-drive’ów m.in. z Sebastienem Loebem i Danim Sordo, co zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Udział w rajdzie NAC Warszawskie Safari za kierownicą rajdowego Dustera, u boku legendarnego pilota Maćka Wisławskiego, to spełnienie moich rajdowych marzeń. Już nie mogę doczekać się swojego rajdowego debiutu!”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia