Pascal Brodnicki – debiut kucharza na rajdzie

293

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pascal Brodnicki – kucharz wśród najlepszych polskich kierowców rajdowych

Pascal Brodnicki na rajdzieNa szczególną uwagę zasługuje ogromna odwaga, jaką wykazał się Pascal Brodnicki. Kucharz stanie do rywalizacji z najlepszymi polskimi kierowcami, którzy znajdują się na szczycie polskich i międzynarodowych rankingów. Podczas NAC 38. Rajd Warszawskie Safari będzie można kibicować m.in. aktualnym Mistrzom Polski w klasyfikacji generalnej oraz liderom klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Niezależnie od tego, na której pozycji uplasuje się Pascal Brodnicki, kibice mogą liczyć na najwyższy poziom sportowy oraz doskonałą zabawę.

Wyścig Dacia Duster Elf Cup jest jedną z imprez wchodzących w skład Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. W tym sezonie załogi będą rywalizować w identycznie przygotowanych samochodach marki. Dacia Duster. Nagroda główna? Jest to najnowsza Dacia Duster z napędem 4 × 4, która bez wątpienia jest marzeniem każdego miłośnika off roadu. Co ciekawe ambasadorem imprezy jest jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców — Krzysztof Hołowczyc.

Pascal Brodnicki – szczegóły rajdowego debiutu kucharza

Osoby, które chcą kibicować Brodnickiemu podczas zmagań muszą być przygotowane na weekend pełen motoryzacyjnych emocji.
Pascal Brodnicki i Maciej Wisławski będą walczyć o puchar Dacia Duster Elf Cup razem z ośmioma innymi załogami. Cała impreza rozpocznie się w sobotę, 10 czerwca o 12:30. Z tej okazji zostanie rozbite miasteczko rajdowe, w którym kibice znajdą wiele ciekawych atrakcji. Podczas imprezy odbędzie się również Start Honorowy Rajdu, pokazy najlepszych polskich zawodników w dirt jumpingu oraz wiele niespodzianek. Uroczysta dekoracja zwycięzców rajdu odbędzie się w niedziele o godzinie 17:00 przy centrum olimpijskim PKOL. Wtedy również kibice będą mieli jedyną możliwość, aby spotkać się i porozmawiać z zawodnikami rajdu.

Czy w gronie zwycięzców znajdzie się Pascal Brodnicki? Mimo tego, iż jest to pierwszy wyścig kucharza, szanse na wygraną są bardzo duże. Bez wątpienia jest to jedna z tych imprez, na których doskonale odnajdą się zarówno fanirajdów, jak również ci, którzy do tej pory nie mieli wiele wspólnego z motoryzacją.

Przeczytaj również:

Gwiazdy dicso polo i ich samochody

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia