Filmy o sportowych autach, które warto obejrzeć

3
3472

Wyścig śmierci: Filmy o sportowych autach.

Filmy o sportowych autach
Wyścig śmierci

Długo się zastanawiałem czy dobrze robię umieszczając ten film tutaj… . Może nikt nie będzie mi miał tego za złe. Fabuła filmu jak i auta to troche inny rodzaj motoryzacji chociaż też są modyfikowane i wykorzystywane do czegoś innego niż tylko ściganie. Świetna rola Jasona Stathama, jak zawsze w filmach pokazuję klasa aż chce się oglądać. Również w tym filmie wystąpiła gwiazda Szybcy i wściekli. Tyrese Gibson jako ”Karabin” Joe. Również moim zdaniem dobrze wypadł w tym filmie. Lecz jestem przyzwyczajony to jego w roli takiego śmieszka. Film ma kilka części i szczerze dziwnie to zrobili moim zdaniem, ale to już wymysł producentów. Grunt żeby się dobrze oglądało. I tak właśnie jest moim zdaniem.

Need for speed: Filmy o sportowych autach.

Filmy o sportowych autach
Need for speed

 

Tak, tak dobrze widzicie tytuł. Film nazywa się jak ta popularna gra, lecz z grą oprócz wyścigów moim zdaniem ma niewiele wspólnego. Sama fabuła w sobie moim zdaniem całkiem spoko, przyjemnie się to ogląda. Lecz auta to raczej level up niż te, które przyzwyczajony byłem oglądać. Mimo wszystko auto, które zwróciło największą uwagę to oczywiście Ford Mustang. Oglądając ten film odniosłem wrażenie jakbym grał w grę Need For Speed The Run. Może to błędne myślenie, ale właśnie z tym mi się kojarzy bo fabuła gry oraz filmu dosyć podobna. I tu i tu główny bohater goni aby zdążyć na wyścig ”życia”. Z czystym sumieniem ten film mogę każdemu polecić. Jest na czym zawiesić oko.

Wściekle Szybcy – parodia Szybcy i wściekli

Filmy o sportowych autach
Wściekle szybyc – parodia szybcy i wściekli

Na koniec dodam jeszcze od siebie parodie Szybcy i wściekli. Jeżeli ktoś chce się pośmiać z głupkowatego filmu moim zdaniem to ten jest idealny. Jakieś tam auta ”modyfikowane” są więc niby pasuję do tego zestawienia. Lecz osobiście powiem, że podczas oglądania tej parodii w połowie zasnąłem i stwierdziłem, że jedna nie warto wracać do tego tytułu, ale co kto lubi.

Podsumowując:

Przedstawiłem Wam listę myślę, że ciekawych filmów z różnych lat. Warto obejrzeć jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji. Na koniec tekstu pytanie do Was. Może Wy znacie jeszcze jakieś ciekawe tytułu? Dajcie znać w komentarzu!

Zobacz również: GRY O TUNINGU, W KTÓRE POWINIENEŚ ZAGRAĆ

Zostaw lajka: Najlepsza Motoryzacja