Moto Gwiazda najbardziej znany mechanik Adam Klimek

3926

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

mechanik Adam Klimek

Moto Gwiazda mechanik Adam Klimek

Mechanik Adam Klimek – jest gospodarzem telewizyjnego show „Samochód marzeń – kup i zrób”, gdzie osobiście przywraca blask używanym i zniszczonym samochodom. W branży motoryzacyjnej działa od ponad dwudziestu lat i zna ją od podszewki. Jest to najbardziej znany medialnie mechanik w Polsce.

Moto Gwiazda mechanik Adam Klimek – część audycji

Pasję do motoryzacji miałem praktycznie od urodzenia. Pamiętam, że pierwszy samochód naprawiłem w 6 klasie podstawówki, dlatego że wcześniej go rozbiłem ojcu. I tak się zaczęło. Motoryzacja mnie bardzo mocno wciągnęła.

– Pierwszy samochód?

Pierwszy samochód to był mały Fiat. W 1991 roku zrobiłem Prawo Jazdy. Mały Fiat, którego wtedy kupiłem, pamiętam, że były to moje wszystkie oszczędności, drugie tyle dołożył mi tata. I w tym samochodzie za wyjątkiem szyb wszystko było złe. Wszystko było do naprawy.

– Czy znajdujesz czas na grzebanie w samochodach?

Tak. Program nas bardzo mocno eksploatuje. Czasami spędzamy 14 godzin dziennie na planie. 10 godzin jest normą, jeżeli nie musimy robić odcinka na szybko. Mało tego, potrafimy w nocy przyjechać do warsztatu i coś w nocy poprawić. Dziękuję żonie za wyrozumiałość

– Na czym źli mechanicy najczęściej „przycinają” klientów?

Zapraszamy do odsłuchania poniższej audycji

Moto Gwiazda mechanik Adam Klimek

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia