Moto Gwiazda najbardziej znany mechanik Adam Klimek

0
3623
mechanik Adam Klimek

Moto Gwiazda mechanik Adam Klimek

Mechanik Adam Klimek – jest gospodarzem telewizyjnego show “Samochód marzeń – kup i zrób”, gdzie osobiście przywraca blask używanym i zniszczonym samochodom. W branży motoryzacyjnej działa od ponad dwudziestu lat i zna ją od podszewki. Jest to najbardziej znany medialnie mechanik w Polsce.

Moto Gwiazda mechanik Adam Klimek – część audycji

Pasję do motoryzacji miałem praktycznie od urodzenia. Pamiętam, że pierwszy samochód naprawiłem w 6 klasie podstawówki, dlatego że wcześniej go rozbiłem ojcu. I tak się zaczęło. Motoryzacja mnie bardzo mocno wciągnęła.

– Pierwszy samochód?

Pierwszy samochód to był mały Fiat. W 1991 roku zrobiłem Prawo Jazdy. Mały Fiat, którego wtedy kupiłem, pamiętam, że były to moje wszystkie oszczędności, drugie tyle dołożył mi tata. I w tym samochodzie za wyjątkiem szyb wszystko było złe. Wszystko było do naprawy.

– Czy znajdujesz czas na grzebanie w samochodach?

Tak. Program nas bardzo mocno eksploatuje. Czasami spędzamy 14 godzin dziennie na planie. 10 godzin jest normą, jeżeli nie musimy robić odcinka na szybko. Mało tego, potrafimy w nocy przyjechać do warsztatu i coś w nocy poprawić. Dziękuję żonie za wyrozumiałość

– Na czym źli mechanicy najczęściej „przycinają” klientów?

Zapraszamy do odsłuchania poniższej audycji

Moto Gwiazda mechanik Adam Klimek