Infiniti QX70S od środka

385

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Infiniti QX70S od środka
Infiniti QX70S od środka

Infiniti QX70S od środka

W Infiniti QX70S od środka dziś wrażenia z testu  prawdziwego eleganckiego potwora ze stajni Infiniti. Marki ekskluzywnej i nobilitującej oraz bardzo na naszym rynku szanowanej.

Infiniti QX70S od środka – wstęp

Infiniti QX70S to naprawdę potężny samochód, robiący ogromne wrażenie już od pierwszego spojrzenia. Lubie duże samochody więc testowanie tego modelu było nie lada przyjemnością i wyzwaniem poniekąd. Wyzwaniem ponieważ auto to jest naprawdę doskonale wyposażone w system multimedialny i to jak się później okazało, najwyższej jakości.

Infiniti QX70S od środka
Infiniti QX70S

Infiniti QX70S od środka – jak to gra i co ma w środku

System multimedialny QX70S to naprawdę potężne narzędzie. Spory cyfrowy wyświetlacz w samym środku deski rozdzielczej stanowi jego serce i oparty jest na systemie The Bose® Premium Audio System. Niezliczona ilość guzików, pokręteł spowodowała że na samym początku poczułem się lekko onieśmielony. Prawdę mówiąc QX70S posiada najbardziej rozbudowany system multimedialny jaki miałem okazję testować. Jedenaście głośników z czego dwa umieszczone na przednim panelu oraz dwa subwoofery dają niesamowite wrażenia przy słuchaniu muzyki czy radia. Brzmiało to trochę jak w systemie 5.1? Nie spotkałem takiego rozwiązania nigdy wcześniej ale zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Całość głośników jest doskonale ze sobą zestrojona, grają naprawdę świetnie. W połączeniu ze wzmacniaczem w który został wyposażony testowany przez nas egzemplarz dawały potworną wręcz moc. Jakość muzyki ze wszystkich źródeł była naprawdę imponująca i trzeba dodać że w przypadku wejścia usb, bez przycięć i przeskakiwania. Poczułem się prawie jak we własnym studiu. Właśnie, prawie – może dlatego że w studiu mam trochę więcej miejsca. Chociaż w QX70S było go naprawdę dużo.

Nawigacja – nie mam żadnych kompletnie żadnych uwag. System nawigacji Infiniti z twardym dyskiem daje realistyczny widok z lotu ptaka – Birdview™. Jest ona intuicyjna z aktualnymi mapami reagująca w ciągu zaledwie kilku sekund na zmiany w wybranej trasie. Także system głośnomówiący jeden z lepszych jakie miałem okazję testować. Połączenie telefonu przez bluetooth zajmuje kilka sekund a przerzucenie książki telefonicznej niewiele więcej. Jakość prowadzonych rozmów pozostawiam bez żadnych uwag. Rozbudowany system multimedialny daje też dostęp do wielu funkcji „technicznych”tego auta. Możemy sprawdzić tu takie rzeczy jak spalanie, temperaturę oleju w silniku, ciśnienie w oponach, wydajność pracy automatycznej skrzyni biegów itd itd itd. Całość robi naprawdę ogromne wrażenie.

Infiniti QX70S od środka
Infiniti QX70S

Infiniti QX70S od środka – podsumowanie

Infiniti QX70S to świetny samochód jednak dla klientów z zasobniejszym portfelem. Jego podstawowa cena zaczyna się od 252 tysięcy złotych. Jednak Infiniti to marka ekskluzywna i jej miłośnicy dokładnie wiedzą czego spodziewać się jeśli chodzi o ceny aut tej firmy. Ale za jakość i prestiż płacić trzeba a Infiniti QX70S jest z całą pewnością wart tych pieniędzy.

Infiniti QX70S od środka
Infiniti QX70S

Infiniti QX80 Monograph – przyszość wielkiego SUV-a

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia