Bezpieczny Zakup Ford Mustang Fastback GT

711

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Mustang Fastback GT

Bezpieczny Zakup Ford Mustang Fastback GT

Czy pamiętacie film Petera Yatesa BULLIT? Bezpieczny Zakup Ford Mustang Fastback GT to opowieść o następcy słynnego Mustanga który przyniósł angielskiemu reżyserowi Oskara. Słynna scena pościgu ulicami San Francisco jest jedną z najlepszych, najbardziej sugestywnie nakręconych sekwencji w dziejach kina. Niestety obecne czasy upośledzają doznania, tego nie odda oglądanie filmu na tablecie czy monitorze laptopa a już na pewno nie na smartfonie. Tu potrzeba ciemności i ekranu kinowego oraz kompletnej ciszy, efekt jest nie do podrobienia, po prostu trzeba naturalnych warunków. Obecnie wszyscy przyzwyczaili się do cyfrowo-komputerowych wygibasów sf, na szczęście Ford zadbał o naturalność nowego modelu Mustanga GT. Jednym z najistotniejszych elementów jest silnik i skrzynia biegów. Silnik ma osiem cylindrów, pięć litrów pojemności i żadnej sprężarki, żadnego downsizingu. W środku nie ma wystroju premium, jest to dobrze zrobione auto bez zadęcia właściwego niemieckim produktom.

Ford Mustang Fastback GT jest następcą legendy, jest stworzony do radosnego obcowania z tradycją w nowoczesny sposób. Jest zrobiony by cieszyć się z jazdy tak po prostu i przez prawie każdego. Auto będące legendą coupe, mające ponad 400KM kosztuje w Polsce nieco ponad 150 tys zł czyli niemal dla Kowalskiego. Cena na prawdę jest w relacji do możliwości auta na bardzo niskim poziomie a biorąc pod uwagę doznania to jest to półdarmo. Przez ostatnie dwa lata jest to samochód sportowy najlepiej sprzedający się na świecie, myślę że nie tylko ze względu na cenę. Powodem tego jest V8 w 100% z Ameryki, to tęsknota za dziką mocą uwalnianą natychmiast po wciśnięciu gazu. Żadne auto z silnikiem doładowanym nie gwarantuje ani takiego brzmienia ani tak szybkiej reakcji na gaz!!!!

Ford Mustang Fastback GT

Bezpieczny Zakup Ford Mustang Fastback GT 1

Bezpieczny Zakup Ford Mustang Fastback GT 2

Bezpieczny Zakup Ford Mustang Fastback GT 3

Bezpieczny Zakup Ford Mustang Fastback GT 4

Bezpieczny Zakup Ford Mustang Fastback GT 5

Mustang oczami kobiety Ford Mustang V8 420 KM – Babskim Okiem 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia