Seat Leon X PERIENCE auto którego nic nie powstrzyma!

656

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Seat Leon X PERIENCE

Seat Leon X PERIENCE poddany testom w ekstremalnych warunkach

Seat Leon X-PERIENCE
Seat Leon X PERIENCE

Seat Leon X PERIENCE z przygodą

Auto, które zostało stworzone z myślą o osobach stawiających na aktywny tryb życia. Z tego względu inżynierowie projektujący ten model musieli przygotować tak, aby był dostosowany do wszystkich warunków drogowych. Zarówno pogodowych jak i terenowych. Aby sprawdzić, czy faktycznie tak jest, hiszpańska marka postanowiła go przetestować w gorącym klimacie na pustynnej Saharze.

Seat Leon X PERIENCE

Seat Leon X PERIENCE – eksperyment

Ekstremalna podróż testerów X-PERIENCE rozpoczęła się w Ar-Raszidijja w Maroku.  Początkowo trasa prowadziła przez skalisty piasek i wydmy, które osiągały wysokość nawet do 150m. Jednak testowany Leon nie zawiódł i świetnie sobie z nimi poradził. Oprócz ciężkiego ukształtowania terenu, samochód zmierzył się z bardzo zróżnicowaną temperaturą otoczenia (od 0 stopni w nocy do nawet 50 stopni Celsjusza w dzień). Był to istotny test pod względem zapewnienia że zmiany zewnętrzne nie mają wpływu na przestrzeń pasażerów. Pustynny teren, jaki wybrano do testów był ważny także ze względu na fakt, że występuje tam Sirocco, czyli południowo-wschodni wiatr, który może przenosić cząstki pyłu mierzące jeden mikrometr, czyli jedną tysięczną milimetra – ma to wielkie znaczenie m.in. dlatego aby zapewnić, że kabina kierowcy jest idealnie szczelna i nie trafi do niej żaden pyłek.

Seat Leon X PERIENCE

Seat Leon X PERIENCE – rodzinie

Kombi będące połączeniem auta dla rodziny i modelu ze sportowym charakterem, pozwalającego pewnie wyruszyć w teren. Teraz, model został wyposażóny w pakiet Comfort+, który pozwala jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy tym autem poprzez większe osiągi, ulepszony design oraz najnowsze technologie.

    Test Seat Leon Cupra ST 280KM      przeczytaj nasz test…

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia