Anuluj mandat wideorejestrator w twoim aucie

330

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Mandat Stan Wyższej Konieczności u kierowcy

Czy tylko Policja może nagrywać? Anuluj mandat wideorejestrator w twoim aucie odpowie na pytanie czy można posiadać wideorejestrator w samochodzie, czy można nim nagrać Policjantów. Okazuje się że o ile Policja musi mieć homologację na wideorejestrator to my już nie, nasz zapis zdarzenia może podważyć zasadność mandatu zaproponowanego przez funkcjonariusza. Są urządzenia nagrywające nie tylko to co się dzieje za szybą ale też w kabinie naszego auta. Musimy zadbać by takie urządzenie nagrywało również dźwięki bo wtedy każde słowo funkcjonariusza będzie mogło być dowodem w sądzie. Może okazać się że zachowanie Policjanta odbiegało od zasad, może się okazać że nie chciał nam udzielić wszystkich potrzebnych nam informacji związanych z kontrolą. Pamiętajmy że funkcjonariusz musi nam się przedstawić, podać stopień i numer służbowy oraz jednostkę w której służy.

Także mamy prawo zażądać okazania urządzenia którym dokonano pomiaru naszego wykroczenia oraz jego homologacji. Ważne by i tą homologację i to urządzenie ale też i radiowóz zfotografować. To ważne ponieważ w sądzie może okazać się że Policjant przedstawi inne bardziej wiarygodne urządzenie. Były przypadki kiedy to kierowca został zmierzony Iskrą 1 natomiast w sądzie pojawiła się informacja o zupełnie innym urządzeniu. Takie przypadki oczywiście bez dowodów skreślają nasze szanse na sprawiedliwe orzeczenie sądu. Pamiętajcie że zawsze możecie nagrywać wszystkie kontrole jakim jesteście poddawani, nie możecie jedynie ich upubliczniać natomiast wolno Wam gromadzić dowody świadczące na waszą korzyść. Wracając do wideorejestratora w Waszym aucie to powinien on mieć ustawiony zegar by jasno dowieść że to ten czas i miejsce. Ważna jest funkcja GPS z odczytem prędkości. Funkcja GPS to także umiejscowienie zdarzenia.

anuluj mandat wideorejestrator w twoim aucie
Inwestycje drogowe – województwo podlaskie

anuluj mandat wideorejestrator w twoim aucie 1

anuluj mandat wideorejestrator w twoim aucie 2

anuluj mandat wideorejestrator w twoim aucie 3

anuluj mandat wideorejestrator w twoim aucie 4

Kierowcy często nie wiedzą jak mają się zachować w momencie złapania ich przez policję. Nie znając swoich praw często przytakując policjantom przyjmują mandaty. Chcemy jeszcze bardziej uświadamiać kierowców o ich prawach. Dzięki Twojemu 1 % będziemy mogli robić to efektywniej i utworzyć Biuro Wsparcia Kierowcy… https://bezpiecznapodroz.org/przekaz-1/

zapoznaj się koniecznie także z Anuluj Mandat Płatny parking na plaży – czy zgodny z prawem? jeśli wybierasz się na wakacje.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia