Bezpieczny Zakup Infiniti QX70S

357

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Infiniti QX70 S

bezpieczny zakup infiniti qx70s

Moda na SUVy trwa w najlepsze więc postanowiliśmy przybliżyć Wam najmniej znanego SUVa premium na polskim rynku czyli bezpieczny zakup infiniti qx70s. Od kilkunastu lat produkty Infiniti są obecne na naszym rynku jako prywatny import ale już szósty rok jest tu ich przedstawicielstwo. Japońskie marki mają się świetnie u nas bo nie wszyscy chcą jeździć chińskim Volvo albo niemieckimi autami, wystarczy spojrzeć na Lexusa. Luksusowa marka Toyoty bije rekordy sprzedaży SUVów więc Infiniti ma szansę na swój kawałek tortu, jest tylko jeden problem! Nie wiedzić czemu ich marketing jest bardzo słaby wręcz niewidoczny. Szkoda bo ci którzy raz kupili Infiniti robią to powtórnie więc szczęściu trzeba pomóc, trzeba promocji ale to zostawiamy im. My wiemy co jest mocną stroną Infiniti QX70S ale znamy też i słabe strony modelu. Jeśli zapoznacie się z audycją poniżej to Wasze wyobrażenie o SUVach może się zmienić.

Ten model wyróżnia się na tle konkurencji, jest duży i szybki, jest ładny i solidnie zrobiony. Właściwości trakcyjne są jak w sportowym aucie, zachowanie w zakrętach czy hamowanie jest rewelacyjne. W modelu testowanym mieliśmy silnik dobrze znany z Nissana Z370 tyle że tu jeszcze był trochę podkręcony do 325KM. To poważna moc, zaprzęgnięcie jej do tego auta za pomocą siedmiobiegowego automatu było dobrym pomysłem. Silniki benzynowe niedoładowane mają przewagę nad dieslami taką że reakcja na gaz jest natychmiastowa a i brzmienie jest rewelacyjne. Choć nasz silnik miał V6 to brzmiał jak V8, jego podstawową wadą jest apetyt, dopóki jeździmy spokojnie to wyrobimy się średnio w 11l/100km a w trasie nawet w 8l/100km. Niestety jeśli zapragniemy poszaleć to spożycie zmienia się nieubłaganie i jest w stanie się podwoić. Szkoda bo to auto prowokuje do szybkiej jazdy dając nieprzeciętną frajdę.

bezpieczny zakup infiniti qx70s
Infiniti QX70S od środka

bezpieczny zakup infiniti qx70s 1

bezpieczny zakup infiniti qx70s 2

bezpieczny zakup infiniti qx70s 3

bezpieczny zakup infiniti qx70s 4

przeczytaj też Infiniti QX70S – bardzo sportowy SUV 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia